15min be reklamos
05 25

Paskutinis Daivos Rudokaitės interviu: apie kelią svajonės link ir lemtingus mamos žodžius

Gegužės 22-ąją Lietuvą sukrėtė netikėta žinia – po sunkios ligos mirė aktorė, psichoterapeutė Daiva Rudokaitė. Talentinga aktorė Lietuvos teatro scenoje ir televizijoje paliko ryškų pėdsaką, o tai galėtų paliudyti tiek kolegos, tiek žiūrovai. Vis dėlto pati Daiva paskutiniame portalui Žmonės.lt duotame interviu prisipažino – jai sunku girdėti aplinkinių liaupses, nors pasidžiaugti kasdieninėje veikloje tikrai turėjo kuo.
Daiva Rudokaitė
Daiva Rudokaitė / Donato Stankevičiaus ir BNS Foto nuotr.

„Veikloms, kurios man yra svarbios, aš galiu atiduoti visą save, tik man sudėtinga apie tai pasakoti. Va, ir šiandien man nelengva. Bet to reikia išmokti – gal bent vieną žmogų, kuris sunkiai siekia svajonės, tai įkvėps“, – 2021-ųjų gegužę, kalbėdama su portalu Žmonės.lt, šypsojosi tarp aktorystės ir psichoterapijos balansavusi D.Rudokaitė.

Jos akyse tuomet spindėjo planai ir svajonės, o šių nestigo ne tik aktorystėje, bet ir psichologijos mokslo pasaulyje. Kiek kalnų čia ji dar ketino nuversti...

2021-ųjų gegužę paskutiniame savo interviu portalui Žmonės.lt D.Rudokaitė pasakojo apie savo kelią nuo aktorystės iki psichoterapijos, neišblėstantį norą mokytis, kelyje pasitaikiusius iššūkius ir amžiną atilsį mamos žodžius, paskatinusius eiti svajonės link.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką