Premjera
Tiesiogiai
2022 04 27, 10:52

Slovakijoje žuvo Lietuvos muzikantas, grupės „Žalvarinis“ narys Domas Žostautas

Itin skaudi žinia – Slovakijoje žuvo Lietuvos muzikantas, su įvairiais atlikėjais grojęs bosistas Domas Žostautas. Jam buvo 35 metai.
Domas Žostautas
Domas Žostautas / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Apie Domo Žostauto žūtį pirmasis pranešė portalas Lrt.lt.

Šią žinią portalui Žmonės.lt taip pat patvirtino roko muzikantas, grupės „Žalvarinis“ įkūrėjas Robertas Semeniukas ir muzikantas Jurgis Brūzga.

D.Žostautas buvo ne tik muzikantas, bet ir sklandytuvo pilotas. Jis žuvo antradienį Slovakijoje, pilotuodamas sklandytuvą čia vykusių varžybų metu.

Kaip rašoma nautiv.com, po to, kai virš Trebostovo kaimo susidūrė du sklandytuvai, jų pilotai nukrito į miškingą, sunkiai prieinamą teritoriją.

Į įvykio vietą buvo nusiųstas greitosios pagalbos sraigtasparnis, tačiau atvykęs gydytojas konstatavo abiejų pilotų mirtį.

Pranešama, kad kitas žuvęs pilotas yra iš Lenkijos.

Varžybos tądien buvo nutrauktos, jų organizatoriai pareiškė užuojautą žuvusiųjų artimiesiems.

Domas Žostautas pirmąkart į rankas bosinę paėmė būdamas 17-kos. 18-kos pradėjo studijuoti muziką VIKO Menų fakultete. Vėliau mokėsi LMTA, kur baigė bosinės gitaros magistro studijas.

Muzikantas yra grojęs su žinomais Lietuvos atlikėjais Mantu Jankavičiumi, Marijonu Mikutavičiumi, Vaidu Baumila, Mia, Jurgiu Bruzga, Ieva Narkute, Rasa Bubulyte, Girmante Vaitkute, Federico Manzenares ir kitais. Yra įrašęs ir kelias kompaktines plokšteles, dalyvavęs įvairiuose Lietuvos konkursuose ir tarptautiniuose festivaliuose, ne kartą užėmęs prizines vietas.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Sigitos Jonynaitės ir Domo Žostauto vestuvų akimirka
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Sigitos Jonynaitės ir Domo Žostauto vestuvų akimirka

Folkroko muzikos grupėje „Žalvarinis“ grojęs D.Žostautas 2019 metų balandį Vilniuje vedė jos narę Sigitą Jonynaitę. Muzikantų vestuvės nebuvo itin tradicinės – jose vietoj Mendelssohno maršo skambėjo šiai progai neįprastos dainos, tokios kaip „Drori-Hansen Furniture“ „When You’re Around“, „I Like Your Ass“ ar grupės „Vulfpeck“ kūrinys „Animal Spirit“, ir užuot iškėlę didelę šventę, iškart po ceremonijos jiedu su palapinėmis išskubėjo į kelionę.

Vos prieš porą mėnesių – šių metų vasario 27 dieną – pora susilaukė sūnaus.

Pasak lrt.lt, Slovakijoje vykusiose varžybose D.Žostautas lankėsi su šeima.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką