Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 12 07, 11:51

Viktorija Šaulytė paminėjo 26-tą gimtadienį: padovanojo sau prasmingą dovaną

Stilistei Viktorijai Šaulytei sukanka 26 metai. Vakar Birštone, tradiciniame kalėdiniame vakare pradėjusi minėti savąją šventę, žinoma patarėja mados klausimais iškilmes pratęs teminiame renginyje artimųjų būryje.
Tradicinio kalėdinio vakaro akimirka Birštone
Tradicinio kalėdinio vakaro akimirka Birštone / Irmanto Kojelavičiaus nuotr.

„Po šešerių metų atgaivinau šeimos ir draugų tradiciją ne tiesiog švęsti mano gimtadienius, o pasistengti atitinkant vakaro aprangos kodo reikalavimus. Kai išsiunčiau kvietimus ir parašiau, jog mūsų pasibuvimo tema – Meksika, visi labai nudžiugo. Matyt, buvo pasiilgę teminių švenčių. Net tėtis sakė pasipuoš sombrero“, – pasakojo V.Šaulytė.

Ji tikino esanti sužavėta Meksikos spalvomis, maistu, energija ir planuojanti būtent šioje šalyje praleisti savo medaus mėnesį.

„O po naujųjų metų, sausio 3 d., su keliais draugais skrendame į Indiją. Girdime apie šį kraštą daug kontrastingų pasakojimų. Neabejoju, kad po kelionės mes turėsime savų prisiminimų ir nuomonę“, – sakė V.Šaulytė.

Gimtadienio proga ji padovanojo sau dovaną – ant riešo išsitatuiravo kavos puodelį. Tai – trečiasis prasmingas tatuiruočių meistrų kūrinys, kuriuo pasipuošė Viktorija. Švenčiant 17-ąjį gimtadienį jai ant kojos „nutūpė“ laimės simbolis – plunksna. Šią vasarą ilsėdamasi Palangoje ji panoro įprasminti meilę draugams ir salone paprašė ant kairio peties ištatuiruoti širdelę.

„Man geriausia dovana yra žmonės ir laikas su jais. Visa kita gali nusipirkti pats“, – sakė sukaktuvininkė.

Ji džiaugėsi gimtadienį pradėjusi švęsti populiariame Lietuvos kurorte įsikūrusiame meno ir mados salone „Butikas“, kur surengtas tradicinis vakaras „Tu kitokia“. Jo metu V.Šaulytė dalinosi savo žiniomis ir pasiūlymais, kaip reikėtų puoštis šventiniu laikotarpiu.

Irmanto Kojelavičiaus nuotr./Tradicinio kalėdinio vakaro akimirka Birštone
Irmanto Kojelavičiaus nuotr./Tradicinio kalėdinio vakaro akimirka Birštone

„Šio laikotarpio pagrindinis akcentas turbūt niekada nepasikeis – blizgutis bus populiarus nepaisant to, kokie mados vėjai vyrautų. Kaip mes puošiamės per vakarėlius, renginius ar pokylius daugiausiai priklauso nuo mūsų pačių – kokias emocijas tuo metu išgyvename. Na, bet jei esame nusiteikę švęsti, tuomet reikėtų atkreipti dėmesį į vietą, kurioje viskas vyks, ir temą“, – sakė stilistė.

V.Šaulytė patikino – jai yra labai artima penktadienio vakarą vykusio renginio idėja.

„Tu – kitokia, nes tau patinka tai, kas tikra, unikalu, sukurta su meile, iš širdies...“, – tokiu šūkiu prasidėjo aktyvių ir stilingų moterų renginys Birštone, kurio metu buvo pristatytos naujausios mados bei meno tendencijos moterims.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką