15min be reklamos
2020 11 27

Į krikščionybę atsivertusi Rugilė Daujotaitė pristato auksinio rudens spalvomis nutapytą klipą

Besibaigiant kalendoriniam rudeniui, Amsterdame džiazo vokalą studijavusi dainininkė Rugilė Daujotaitė pristato auksinio rudens spalvomis nutapytą vaizdo klipą „Mylimoji Lietuva".
Rugilė Daujotaitė
Rugilė Daujotaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Tado Daujoto sukurta ir Jievaro Jasinskio aranžuota giesmė yra įtraukta į Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiui skirto muzikinio projekto „Atgimimo vaikai" albumą „Mūsų laiškas Lietuvai". Asociacijos LATGA fondų bei privačių rėmėjų remiamas albumas bus išleistas 2021 m. kovo 10-ąją, paskutiniąją Nepriklausomybės jubiliejinių metų dieną.

Lietuvos liaudies buities muziejuje, Rumšiškėse, nufilmuotame muzikiniame vaizdo klipe „Mylimoji Lietuva", atskleidžiamas mūsų šalies grožis, senove dvelkiančios kalbos unikalumas bei Dievo meilė mūsų tautai. Tai tarytum trumpas muzikinis filmas, kuriame dabartis susitinka su praeitimi, o kiekvienam klausytojui atskleidžiamas planas, nuo pradžių pradžios buvęs Kūrėjo širdyje, rašoma pranešime spaudai.

Žiūrėkite vaizdo klipą:

VIDEO: Rugilė Daujotaitė ir Atgimimo vaikai „Mylimoji Lietuva”

Dar prieš porą metų „Lietuvos balse“ bei Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvavusios dainininkės kūryboje vyravo pagoniška tematika, bet 2019 metais per Šv. Velykas atgimimo stebuklą išgyvenusi Rugilė atsivertė į krikščionybę ir savo talentus pašventė Jėzui Kristui, teigiama išplatintame pranešime.

„Galbūt žmonėms yra keistas mano gyvenimo pokytis, bet pasakysiu tiesą – praeityje klaidžiodama po įvairiausius dvasinius mokymus aš neturėjau ramybės. Per Viešpaties malonę atsivertus į krikscionybę, mano gyvenimas kardinaliai pasikeitė. Aš išgyvenu gyvenimo prasmę ir tuo džiaugsmu dalinuosi savo kūryboje.

Įdomu, kad mano bendrapavardžio Tado Daujoto sukurta giesmė „Mylimoji Lietuva" tapo pirmuoju mano vaizdo klipu. Nors gyvendama Olandijoje bei grįžusi į Lietuvą daug muzikavau ir turėjau galimybių nufilmuoti ne vieną vaizdo klipą, bet tikiu, jog tai Dievo valia, kad pirmasis mano vaizdo klipas yra krikščioniškas", – savo mintimis dalijasi dainininkė ir vokalo mokytoja Rugilė Daujotaitė.

„Mylimoji Lietuva" – tai trečiasis Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiui skirto muzikinio projekto „Atgimimo vaikai" singlas, kuris jau pasirodė Spotify, iTunes, Pakartot.lt bei kitose muzikinėse platformose.

2020 m. rugpjūčio 23 dieną, Baltijos kelio minėjimui skirtą pirmąjį projekto „Atgimimo vaikai" singlą „Susijunkim, broliai, sesės" atliko operos solistas Vaidas Vyšniauskas ir LMTA docentė Judita Leitaitė, o rugsėjo 23 dieną pristatytas antrasis singlas „Lietuva – Milžinų Tauta" buvo skirtas Lietuvos žydų genocidui atminti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką