Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 08 29, 10:02

„Eurovizijos“ gerbėjai sutrikę: netyčia atskleistas miestas, kuriame kitąmet vyks konkursas?

Gali būti, kad trečiadienio vakarą dėl klaidos oficialiame „Eurovizijos“ portale per anksti paaiškėjo Nyderlandų miestas, kuriame kitais metais bus surengtas šis dainų konkursas. Sprendžiant iš pateiktos informacijos, jis vyks Roterdame, rašo wiwibloggs.com.
„Eurovizijos“ logotipas
„Eurovizijos“ logotipas / „Scanpix“ nuotr.

Eurovision.tv portale kaip vienas iš būsimų įvykių trečiadienio vakarą trumpam įvardytas „Roterdamas 2020“, o paspaudus ant Nyderlandų užrašo, taip pat buvo rodomas Roterdamo miesto pavadinimas. Be to, kaip tiksli konkurso vieta nurodytas šiame mieste įsikūręs „Ahoy“ centras. Tiesa, konkurso datos atskleistos nebuvo.

Ir vis dėlto oficialus pranešimas apie tai, kokiame Nyderlandų mieste vyks 2020-ųjų „Eurovizija“, turėtų būti paskelbtas tik penktadienį, rugpjūčio 30-ąją. Tačiau dabar atrodo, kad netyčia jis buvo paviešintas dviem dienomis anksčiau.

VIDEO: Eurovision 2020: Which Host City will it be?

Žinoma, tai dar nėra oficialu ir tikrasis nugalėtojas vis dėlto gali būti Mastrichtas, todėl prieš darant išankstines išvadas, derėtų palaukti oficialaus pranešimo penktadienį.

Tačiau įdomu tai, kad netrukus po to, kai „Eurovizijos“ portale paskelbtas ir skubiai pašalintas Roterdame esą vyksiantis renginys, ten taip pat pasirodė įvykis „Mastrichtas 2020“.

Ar gali būti, kad tokiu būdu siekiama užglaistyti klaidą parodant, jog laimėtojas atskleistas dar nebuvo, mat portale sukurti puslapiai abiems miestams? Tuo labiau, kad Mastrichtui skirtame puslapyje galima aptikti, matyt, per skubėjimą paliktų klaidų, trūksta ir nuotraukų.

15min primena, kad norą pas save kitąmet surengti didžiausią dainų konkursą Europoje išreiškė keli Nyderlandų miestai, pastaruoju metu dėl šios galimybės varžėsi Mastrichtas ir Roterdamas.

Dar anksčiau viena iš „Eurovizijos“ prodiuserių Sietse Bakker besivaržantiems miestams pateikė keletą pagrindinių kriterijų.

„Jūs kursite bene sudėtingiausią televizijos laidą pasaulyje. Svarbu, kad turėtumėte tam pakankamai vietos. Ir tada pats miestas – ar jame yra pakankamai kambarių viešbučiuose, ir ar galėsite tinkamai tvarkyti logistiką, kad miesto centre galėtų apsistoti ne tik turistai, bet ir visi kiti žmonės?“, – sakė ji.

Tiesa, nuo pat pradžių daugelis tikisi, kad laimės būtent Roterdamas. Juk čia yra vienas didžiausių uostų Europoje tiems konkurso gerbėjams, kurie nemėgsta skraidyti, be to, Roterdame geras susisiekimas su Amsterdamu. O ir pats miestas žymiai didesnis už Mastrichtą, tad jame atsirastų ir daugiau kambarių viešbučiuose, turizmo galimybių. Todėl S.Bakker minėti kriterijai būtų tikrai išpildyti.

Laukti liko tik porą dienų, ir tuomet sužinosime, ar iš tiesų 2020-ųjų „Eurovizija“ vyks Roterdame.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jo svajonė išsipildė! „Eurovizijos“ nugalėtojas iš Nyderlandų dėkojo LGBT už palaikymą

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką