Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 11 23, 20:56

Garsūs vyrai, kurie puošiasi suknelėmis: siunčia žinutę – mada neturi lyties

Nors mada nemenkai pažengė į priekį, didžioji dalis visuomenės vis dar skirto drabužius į vyriškus ir moteriškus, o sukneles dėvintys vyrai sulaukia pašaipų. Vis dėlto šiame sąraše esantiems vyrams arba neapibrėžtai lyčiai save priskiriantiems žmonėms aplinkinių patyčios – nė motais. Laužydami stereotipus, jie drąsiai puošiasi suknelėmis ir yra įsitikinę, kad po kurio laiko tai jau nieko nebestebins, kaip nebestebina moterys su kelnėmis.
Garsūs vyrai su suknelėmis Tik prenumeratoriams
Garsūs vyrai su suknelėmis / Scanpix ir Vida Press nuotr.

10. Jadenas Smithas

Aktoriaus Willo Smitho sūnus reperis Jadenas Smithas ne kartą viešumoje pasirodė vilkėdamas suknelę ar sijoną. Pavyzdžiui, dar būdamas 17-os su suknele pozavo korėjietiškam „Vogue“ žurnalui. Dėl to sulaukė ir kritikos, tačiau vaikinas žinojo, ką į ją atsakyti.

„Jei norėsiu dėvėti suknelę, tai taip ir padarysiu, ir tai sukels naują bangą“, – pabrėžė J.Smithas.

Jadenas taip pat buvo tapęs „Louis Vuitton“ moterims skirtos kolekcijos veidu. Šioje reklamoje vaikinas vilkėjo juodą odinį švarką, baltą nertinį su kutais, odinius batus ir gausiai dekoruotą sijoną.

„Jis reprezentuoja kartą, kuri suvienodino tikros laisvės suvokimą, kuri yra laisva kelti klausimus dėl lytiškumo. Jam vilkėti sijoną yra taip pat normalu kaip ir moteriai, kuri labai seniai išsikovojo teisę vilkėti vyrišką lietpaltį ar kostiumą“, – apie J.Smithą tuomet kalbėjo „Louis Vuitton“ dizaineris Nicolas Ghesquiere'as.​

Žurnalui „Nylon“ Jadenas teigė esąs įsitikinęs, kad savo pavyzdžiu padės ateities kartoms:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką