2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
09 22

Kur net karaliai klaupėsi: pats nepadoriausias ir prabangiausias viešnamis istorijoje

Jungtinės Karalystės monarchas Eduardas VII (tuo metu dar – Velso princas Albertas) XIX amžiaus aštuntajame dešimtmetyje rašė: „Mano geidžiamoji Lillie! Išleidau tau tiek pinigų, kad už juos būčiau galėjęs nusipirkti karo laivą!“ Į tai Lillie atsakė: „O tu manyje praleidai tiek daug laiko, kad jis galėtų ten plaukioti...“ Kai vyras lankėsi Paryžiuje, ten buvo tik viena vieta, kuri galėjo patenkinti jo didžiulį seksualinį apetitą – prabangiausias visų laikų viešnamis „Le Chabanais“.
„Le Chabanais“
„Le Chabanais“ / Vida Press nuotr.

Karaliaus „antruosiuose rūmuose“ buvo įrengta varinė vonia, kuri buvo pripildoma šampano, ir specialūs krėslai, skirti meilės malonumams su keliomis damomis iškart vienu metu.

Vida Press nuotr./„Le Chabanais“
Vida Press nuotr./„Le Chabanais“

Kaip atrodė viešnamis, kuriame pramogavo to meto aukštuomenės elitas ir bohemos atstovai? Kokias paslaptis slepia šio pastato sienos?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką