15min be reklamos

„Porsche“ vadovas skiriasi su demencija sergančia žmona: „suartėjo“ su 20 m. jaunesne moterimi

„Porsche“ vadovas Wolfgangas Porsche (79) po 16 kartu praleistų metų skiriasi su žmona Claudia (74), kuriai prieš porą metų buvo diagnozuota demencija, praneša „Daily Mail“.
Wolfgango ir Claudios Porsche, Leiningeno princesė Gabriela
Wolfgango ir Claudios Porsche, Leiningeno princesė Gabriela / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Temos: 2 Porsche Skyrybos

Wolfgango ir Claudios Porsche šeimai artimi šaltiniai teigė, kad vyrui sunkiai sekasi gyventi su žmona dėl jos elgesio pokyčių. Pranešama, kad „Porsche“ įkūrėjo Ferdinando Porsche anūkas skyrybų prašymą užpildė dėl „sunkios demencijos, kuri ją prikaustė prie namų“.

Pastaruosius dvejus metus demencija serganti moteris turi keturis slaugytojus, kurie ja rūpinasi ištisą parą. Anot „Daily Mail“, ji jau kelis mėnesius negali savarankiškai judėti, o jos protiniai sugebėjimai sparčiai prastėja.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Wolfgangas ir Claudia Porsche
AFP/„Scanpix“ nuotr./Wolfgangas ir Claudia Porsche

Pora kartu buvo nuo 2007 m., o susituokė 2019 m. W.Porsche turi keturis vaikus, du iš jų – su režisiere ir scenarijų autore Susanne Bresser, su kuria buvo susituokęs 1988-2008 m. Porsche šeimos turtas vertinamas 20 mlrd. eurų.

Vokietijos žiniasklaida taip pat pranešė, kad pastaraisiais mėnesiais milijardierius W.Porsche suartėjo su drauge, Leiningeno princese Gabriela (59). Jų draugystė trunka jau 25 metus.

Gabriela – dar žinoma kaip Inaara Aga Khan – kaip ir Claudia Porsche studijavo teisę Miunchene ir Kelne. 1991 m. ji ištekėjo už Leiningeno princo Karlo, tačiau 1998 m. pora išsiskyrė.

Vida Press nuotr./Leiningeno princesė Gabriela
Vida Press nuotr./Leiningeno princesė Gabriela

Vėliau tais pačiais metais ji ištekėjo už izmailitų nizaritų imamo Karimo Aga Khano IV (86). Pora išsiskyrė 2014 m.

Nuo 1999 m. Gabriela dalyvauja įvairiuose trečiojo pasaulio vystymosi projektuose, skatindama savarankiškumą ir teikdama pagalbą stichinių nelaimių atveju. Nuo 2004 m. ji aktyviai dalyvauja kovoje su AIDS, remia Vokietijos AIDS fondą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką