2016 12 31

Hjustone – 140 „Rockets“ taškų ir tėvo bei sūnaus išvarymas iš aikštės

NBA lygoje „Houston Rockets“ sužaidė fantastiškai rezultatyvias rungtynes ir iškovojo trečią pergalę iš eilės. „Rockets“ namuose 140:116 (37:23, 37:34, 34:41, 32:18) įveikė „Los Angeles Clippers“, kuri susitikimą baigė be iš aikštės pašalinto vyriausiojo trenerio bei įžaidėjo.
Montrezlas Harrellas
Montrezlas Harrellas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dar ketvirto kėlinio pradžioje „Rockets“ turėjo tik 6 taškų persvarą (108:102), tačiau tuomet spurtavo 13:0.

„Clippers“ penktą pralaimėjimą iš eilės patyrė pirmą kartą nuo 2011 metų vasario.

NBA antrametis Montrezlas Harrellas, šį sezoną renkantis po 7,7 taško, šeimininkams pelnė 29 taškus ir pasiekė karjeros rekordą, o Jamesas Hardenas atliko trigubą dublį – 30 taškų, 13 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų bei 5 perimti kamuoliai.

„Clippers“ rungtynes pradėjo be Chriso Paulo, o įpusėjus mačui prarado ir antrąjį įžaidėją Austiną Riversą. Jis ir „Clippers“ treniruojantis krepšininko tėvas Docas Riversas buvo pašalinti iš aikštės.

Antro kėlinio viduryje A.Riversas po nesėkmingo prasiveržimo stumtelėjo arbitrą J.T. Orrą. Už tai krepšininkas buvo paprašytas palikti aikštę. Arbitro sprendimas įsiutino A.Riversą, kuris ėmė šaukti ir mojuoti rankomis.

A.Riversas aiškino, kad kontaktas su arbitru nebuvo tyčinis. „Aš niekada neliesčiau teisėjo. Nedariau nieko panašaus per visą karjerą. Jis (teisėjas) žino, kad susidūrimas buvo netyčinis. Mums šis incidentas brangiai kainavo“, – kalbėjo A.Riversas.

Po kelių akimirkų, per minutės pertraukėlę, jau D.Riversas priėjo prie teisėjo. Vyr. teisėjas Jasonas Phillipsas, pasak ESPN, paaiškino, jog strategas buvo išvytas dėl to, jog kalbėdamas naudojo necenzūrinę leksiką.

Įdomu tai, kad tai jau antros rungtynės, kuriose iš aikštės pašalinami abu Riversai. Tai nutiko ir gruodžio 18 dienos mače su „Washington Wizards“.

„Rockets“ (25-9): Jamesas Hardenas 30 (13 atk. kam., 10 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 29, Ericas Gordonas 19, Trevoras Ariza 18, Patrickas Beverley 15.

„Clippers“ (22-13): Raymondas Feltonas 26 (8 rez. perd.), DeAndre Jordanas 20 (13 atk. kam.), Marreese Speightsas 15.

Kiti rezultatai:

„Indiana Pacers“ – „Chicago Bulls“ 111:101 (28:22, 34:28, 22:23, 27:28)

„Washington Wizards“ – „Brooklyn Nets“ 118:95 (31:23, 35:27, 25:27, 27:18)

„Boston Celtics“ – „Miami Heat“ 117:114 (25:25, 27:23, 30:30, 35:36)

„New Orleans Pelicans“ – „New York Knicks“ 104:92 (31:21, 24:30, 24:18, 25:23)

„Minnesota Timberwolves“ – „Milwaukee Bucks“ 116:99 (34:21, 21:27, 30:23, 31:28)

„Atlanta Hawks“ – „Detroit Pistons“ 105:98 (19:19, 32:22, 23:21, 31:36)

„San Antonio Spurs“ – „Portland Trail Blazers“ 110:94 (22:32, 25:20, 33:21, 30:21)

„Denver Nuggets“ – „Philadelphia 76ers“ 122:124 (28:30, 32:30, 27:31, 35:33)

„Golden State Warriors“ – „Dallas Mavericks“ 108:99 (29:29, 30:19, 32:21, 17:30)