2017 04 26

Namuose suklupusio „Clippers“ sezonas pakibo ant plauko

„Los Angeles Clippers“ klubas – ties praraja. „Utah Jazz“ laimėjo penktąsias NBA Vakarų ketvirtfinalio rungtynes Los Andžele 96:92 (19:21, 27:22, 18:15, 32:34) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-2. Doco Riverso komandos likimas kabo ant plauko, nes dabar veiksmas kelsis į Solt Leik Sitį.
Rudy Gobertas
Rudy Gobertas / „Scanpix“ nuotr.

Antroje rungtynių pusėje iniciatyva visą laiką priklausė svečiams, bet „Clippers“ iš paskutiniųjų bandė tiestis.

Po J.J.Redicko tritaškio bei Chriso Paulo sudėtingo pataikymo iš po krepšio šeimininkai pradėjo kvėpuoti „Jazz“ vyrams į nugaras, tačiau tuomet Los Andželo klubas tris kartus nesugebėjo po savuoju krepšiu atkovoti kamuolio, o tuo pasinaudojęs Joe Johnsonas įsmeigė tritaškį. Likus žaisti tris minutes, „Jazz“ pranašumas padidėjo iki 5 taškų (83:78).

Kai po dar kelių akimirkų Rodney Hoodas vėl pataikė iš toli, „Clippers“ atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje, tačiau šeimininkus gelbėjo du taškus su pražanga pelnęs DeAndre Jordanas.

Paskutinėmis minutėmis komandos keitėsi baudų metimais, bet pasivyti savo varžovų „Clippers“ taip ir nepavyko – Jutos ekipa išsivežė nepaprastai svarbią pergalę.

Šiame mače tik trys „Clippers“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių ir būtent kitų žaidėjų indėlio labiausiai ir pritrūko. „Jazz“ ekipoje tokių krepšininkų buvo net šeši.

Šeštosios serijos rungtynės vyks būtent „Jazz“ tvirtovėje.

„Clippers“: Chrisas Paulas 28 (9 rez. perd.), J.J.Redickas 26, DeAndre Jordanas 14 (12 atk. kam.).

„Jazz“: Gordonas Haywardas 27 (8 atk. kam.), Rodney Hoodas 16, Joe Johnsonas 14 (8 atk. kam.), George'as Hillas 12 (7 rez. perd.), Rudy Gobertas 11 (11 atk. kam.), Borisas Diaw 10.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas