2016 02 09

NBA: ypatingas Lebrono trigubas dublis ir Kobe Bryanto tritaškiai

„Cavaliers“ nugalėjo „Kings“, o LeBronas Jamesas surinko pirmąjį trigubą dublį šiame sezone. „Lakers“ priešinosi, bet krito Indianoje, tačiau ovacijų sulaukęs Kobe Bryantas švaistėsi tritaškiais.
Kobe Bryantas
Kobe Bryantas / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 NBA

„Cleveland Cavaliers“ (37-14) – „Sacramento Kings“  (21-31) 120:100 (31:23, 30:22, 30:25, 29:30)

LeBronas Jamesas pasiekė 40 karjeros trigubą dublį. Per tris kėlinius. „Cavaliers“ lyderis pelnė 21 tašką, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių. Treneris leido jam ilsėtis paskutiniame kėlinyje.

Tai buvo pirmasis Karaliaus trigubas dublis šiame sezone.

Kyrie Irvingas pelnė 32 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, J.R.Smithas pridėjo 22 taškus.

Klivlendo ekipa persvarą susikrovė jau rungtynių pradžioje ir ją tik didino.

Sakramento ekipai po 16 taškų surinko Rudy Gay ir Omri Casspi.

Po traumos sugrįžęs Kevinas Love'as pelnė 9000-ąjį tašką. Iš viso jis pelnė 11 taškų.

Sakramento klubo treneris George'as Karlas gali jau greitu metu netekti darbo, tačiau prieš rungtynes jis nestokojo humoro jausmo. Paklaustas, kaip ginsis prieš L.Jamesą, treneris juokavo: „Tikiuosi, kad jis susirinks pražangų arba patirs traumą. 48 minutės yra ilgas laiko tarpas gintis. Norėčiau, kad būtume vidurinėje ir reiktų žaisti tik 32.“

„Cavaliers“: K.Irvingas 32, J.Smithas 22, L.Jamesas 21, K.Love'as 11, R.Jeffersonas 10.

„Kings“: O.Casspi ir R.Gay po 16, D.Cousinsas 14, W.Cauley-Steinas 13, D.Collisonas 11.

„Indiana Pacers“ (28-24) – „Los Angeles Lakers“  (11-43) 89:87 (23:23, 23:16, 18:21, 25:28)

Paulas George'as užtikrino Indianos ekipos pergalę prieš Kobe Bryantą ir „Lakers“.

Likus žaisti 2:30 min. K.Bryantas pataikė tris iš eilės tritaškius ir išvedė svečius į priekį trimis taškais. P.George'as atsakė 6 taškais iš eilės ir „Pacers“ laimėjo.

Iš viso rungtynių didvyris pelnė 21 tašką ir atkovojo 8 kamuolius.

Indianos komanda jautėsi beveik išvykoje, nes visa arena triukšmingai palaikė karjerą baigiantį K.Bryantą. Jis pelnė 19 taškų, bet pataikė tik 6 metimus iš 25.

Los Andželo klubas pralaimėjo dvyliktą kartą per 14 rungtynių.

„Pacers“: P.George'as 21, G.Hillas 15, M.Turneris 14, I.Mahinmi 11.

„Lakers“: K.Bryantas 19, D.Russellas 16, J.Randle'as 15, L.Williamsas 13, J.Clarksonas 10.