2011 11 10

Aštuoniese žaidę „Rūdupio“ krepšininkai sutriuškino „Juventus“ ekipą

Trečią nesėkmę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione patyrė Utenos „Juventus“ (2/3) ekipa, kuri svečiuose 64:87 (22:30, 9:25, 19:18, 14:14) nusileido Prienų „Rūdupio“ (4/1) komandai.
Adas Juškevičius šįkart pelnė tik 2 taškus / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Įspūdingai iš toli nuo pat susitikimo pradžios atakavę aikštės šeimininkai greitai pabėgo į priekį (19:14) ir apsukų nemažino iki pat didžiosios pertraukos. Antrajame kėlinyje po Aido Viskonto dvitaškio skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis (34:24), o likus žaisti dvi minutes skirtumas jau buvo triuškinantis – 51:31.

Po didžiosios pertraukos „Juventus“ komandai pavyko šiek tiek stabilizuoti atsilikimą, tačiau bent priartėti prie nutolusių varžovų jau nepavyko. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė 23 taškai (50:73), o susitikimą „Juventus“ pralaimėjo rezultatu 64:87.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Povilas Butkevičius (24 tšk. ir 8 atk. kam.), Gediminas Orelikas (14 tšk.), Dainius Šalenga (13 tšk.) ir Gintaras Kadžiulis (11 tšk.).

„Juventus“ komandai 14 taškų surinko Darius Pakamanis (7 atk. kam.), 13 – Vaidotas Volkus, 12 – Karolis Petrukonis (8 atk. kam.), 9 – Arūnas Vasiliauskas.

Kitose rungtynėse Tartu „University“ rezultatu 91:70 (20:22, 16:15, 19:9, 36:24) nugalėjo „Kėdainiai-Triobet“ komandą, o Pasvalio „Pieno žvaigždės“ išvykoje 79:85 (23:23, 16:20, 20:16, 20:26) palaužė Liepojos „Lauvas“ krepšininkus.