2014 02 02

Dariaus Maskoliūno treniruojama „Trefl“ ekipa pakilo į antrąją Lenkijos krepšinio lygos vietą

Tryliktąją pergalę septynioliktose Lenkijos krepšinio lygos rungtynėse iškovojo ir į antrąją vietą pakilo Dariaus Maskoliūno treniruojamas Sopoto „Trefl“ klubas. Šeštadienį Sopoto atstovai svečiuose 90:57 (23:14, 18:11, 29:15, 20:17) nugalėjo dvylikos komandų turnyro autsaiderę Ovidijaus Varanausko Gdansko Starogardo „Polpharma“ (3 pergalės ir 14 pralaimėjimų) ekipą.
Darius Maskoliūnas
Darius Maskoliūnas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Trefl“ ekipai atstovaujantis Šarūnas Vasiliauskas nugalėtojams pelnė 10 taškų, sugriebė 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė. Per 25 minutes (25:04) jis pataikė vienintelį mestą tritaškį ir 3 dvitaškius š 5 bei realizavo 4 baudų metimus iš 6.

O.Varanausko sąskaitoje 6 taškai, 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir pražanga. Per 20 su puse žaidimo minutės (20:39) jis pataikė 3 dvitaškius metimus iš 5.

Lenkijos lygoje pirmauja Zgoželeco „PGE Turow“ (13/4) klubas su Denisu Krestininu, o į trečiąją poziciją smuktelėjo čempionės titulą ginanti Zelionos Guros „Stelmet“ (13/2) ekipa su Mantu Česnauskiu.

Devintąją nesėkmę per septyniolika rungtynių patyrė aštuntoje vietoje esanti Ovidijaus Galdiko Gdynės „Asseco“ komanda, savo aikštėje 56:67 (18:18, 11:14, 11:25, 16:10) nusileidusi į ketvirtąją poziciją pakilusiems Slupsko „Energa Czarni“ (10/7) krepšininkams.

Lietuvis šeimininkams pelnė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 26 minutes jis pataikė 3 dvitaškius iš 5 bei realizavo 8 baudų metimus iš 10.

Deivido Dulkio Vloclaveko „Anwil“ (10/6) klubas – penktas.