2010 01 03

Delininkaitis Ispanijoje pataikė šešis tritaškius (visi rezultatai)

Geriausias rungtynes šį sezoną Ispanijos krepšinio lygoje (ACB) sužaidė Tomas Delininkaitis, bet tai neišgelbėjo jo Mursijos CB komandos nuo dar vienos nesėkmės. Šešioliktojo turo rungtynėse Mursijos ekipa 96:101 (26:21, 16:22, 23:19, 15:18, 16:21) namie po pratęsimo nusileido Valjadolido „Blancos De Rueda“ ekipai.
Tomas Delininkaitis
T.Delininkaičio indėlio pergalei neužteko. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

T.Delininkaitis per 33 minutes pelnė 23 taškus (1/3 dvitaškių, 6/11 tritaškių, 3/5 baudų) ir sužaidė rezultatyviausias rungtynes per karjerą ACB, ankstesnį geriausią rezultatą pagerindamas 10 taškų.

Lietuvis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

CB: Tomas Delininkaitis 23, Milošas Vujaničius 22, Vitoras Faverani 10.

„Blancos De Rueda“: Diego Garcia 38, Isaacas Lopezas ir Robertas Battle’as po 15, Federico Van Lacke 12, Stephane’as Dumas 11, Lamontas Barnesas 10.

Svarus Andriuškevičiaus indėlis

Rezultatyviai pasirodė ir Martynas Andriuškevičius, o jo Alikantės „Meridiano“ namie 82:60 (19:14, 12:17, 26:11, 25:18) nugalėjo Madrido „Estudiantes“.

M.Andriuškevičius per 22 minutes surinko 13 taškų (2/5 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, tačiau net 6 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Mindaugas Katelynas per 27 minutes pelnė 9 taškus (3/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo bei 2 kartus prasižengė.

„Meridiano“: Txemi Urtasunas 15, Martynas Andriuškevičius ir Vule Avdalovičius po 13.

„Estudiantes“: Pancho Jansenas ir Petaras Popovičius po 10.

„Real“ nutraukė nesėkmių seriją

Keturių iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukė Madrido „Real“ komanda. Ji savo aikštėje 88:72 (17:19, 17:13, 30:25, 24:15) nugalėjo Fuenlabrados „Ayuda En Accion“ komandą.

Nugalėtojams Rimantas Kaukėnas per 21 minutę surinko 14 taškų (4/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/4 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Jo komandos draugas Darjušas Lavrinovičius per 20 minučių pelnė 10 taškų (4/11 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Real“: Novica Veličkovičius 18, Marko Jaričius (6 rez. perd., 5 atk. kam.) ir Rimantas Kaukėnas po 14, Pablo Prigioni 13 (7 rez. perd.), Darjušas Lavrinovičius ir Jorge Garbajosa po 10.

„Ayuda En Accion“: Geraldas Fitchas 19, Estebanas Batista 14, Nikolozas Tskitishvili 10.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas