Eurolyga: „Unicaja“ pergalė ir „Panathinaikos“ nesėkmė

Mindaugas Kuzminskas
„Scanpix“ nuotr. / Mindaugas Kuzminskas
0

Penktadienio vakarą buvo sužaisti paskutiniai Eurolygos „Top 16“ devintojo etapo susitikimai. Malagos „Unicaja“ namuose 83:75 (29:11, 13:23, 21:18, 20:23) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ ekipą. Kitose rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ 61:68 (18:18, 9:10, 17:27, 17:13) nusileido Vitorijos „Laboral Kutxa“ komandai.

Mindaugas Kuzminskas per 24 minutes „Unicajai“ pelnė 15 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo ir vieną kartą prasižengė. Domantas Sabonis nugalėtojams per 4 minutes pelnė 3 taškus, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė. Rezultatyviausiai žaidęs Zoranas Dragičius pelnė 24 taškus.

Po šios pergalės „Unicaja“ E grupėje pakils į trečiąją vietą. Komandos sąskaitoje 5 pergalės ir 4 pralaimėjimai.

Atėnų „Panathinaikos“ ekipai Jonas Mačiulis per 24 minutes pelnė 5 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir du kartus prasižengė.

Po šios nesėkmės „Panathinaikos“ E grupėje nukrito į ketvirtąją vietą. Tiek pat, 4 pergales ir 5 pralaimėjimus, turi dar dvi ekipos – Pirėjo „Olympiacos“ ir Stambulo „Fenerbahce“.