Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos taurėje neužsikirsdami žengia ir Rimo Kurtinaičio auklėtiniai

Rimas Kurtinaitis
bc.chimki nuotr. / Rimas Kurtinaitis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antrajame pagal pajėgumą Senojo žemyno krepšinio klubų turnyre – Europos taurėje – antradienį sužaisti antrojo turo susitikimai.

Kaip jau rašėme antradienį, F grupėje antrąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“, namuose 83:55 sutriuškinęs Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina), o C grupėje taip pat namuose žaidęs Prienų „Rūdupis“ patyrė pirmąją nesėkmę – 60:71 nusileido Salonikų „Aris“ (Graikija) krepšininkams.

B grupė

Antrąją pergalę iškovojo ir keturių komandų B grupės turnyro lyderiu tapo Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas, namuose 90:70 (26:20, 25:24, 21:12, 18:14) nugalėjęs pirmąją nesėkmę patyrusią Ramūno Butauto treniruojamą Rygos VEF (Latvija) ekipą su Antanu Kavaliausku.

A.Kavaliauskas svečiams pelnė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius ir išnaudojo 5 pražangų limitą. Per nepilnas 19 minučių (18:45) lietuvis pataikė 2 dvitaškius iš 4.

Pirmąją pergalę antradienį iškovojo ir į antrą vietą pakilo Salonikų PAOK (Graikija) ekipa, kurioje dėl nugaros skausmų nebuvo registruotas Martynas Andriuškevičius, savo aikštėje 74:62 (18:15, 18:18, 20:13, 18:16) įveikusi Šolė „Basket“ (Prancūzija) penketą.

B grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 2 2 0 +32
2. Salonikų PAOK (Graikija) 2 1 1 +6
3. Rygos VEF (Latvija) 2 1 1 -14
4. Šolė „Basket“ (Prancūzija) 2 0 2 -24

H grupė

Pirmąją pergalę antrosiose rungtynėse iškovojo ir į trečią vietą H grupės turnyre pakilo Giedriaus Gusto Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija) klubas, savo aikštėje 67:66 (25:16, 15:21, 8:19, 19:10) įveikęs antrąją nesėkmę patyrusią Monso „Dexia“ (Belgija) ekipą.

Lietuvio indėlis į pergalę – 4 taškai, 2 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai bei 5 rezultatyvūs perdavimai. per 28 žaidimo minutes G.Gustas prametė visus 3 tritaškius, pataikė 1 dvitaškį iš 5, realizavo abu baudų metimus, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

Vienvaldžiais H grupės lyderiais tapo antrąją pergalę iškovoję Berlyno „Alba“ (Vokietija) krepšininkai, namuose 86:68 (24:13, 15:19, 21:19, 26:17) nugalėję Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) komandą.

H grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Berlyno „Alba“ (Vokietija) 2 2 0 +22
2. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) 2 1 1 +7
3. Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija) 2 1 1 -24
4. Monso „Dexia“ (Belgija) 2 0 2 -5

Kitų antrojo turo susitikimų rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

A grupė:
Gravlino-Diunkerio BCM (Prancūzija) – Donecko „Doneck“ (Ukraina) 78:53
Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) – Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) 89:73

A grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Gravlino-Diunkerio BCM (Prancūzija) 2 2 0 +55
2. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) 2 1 1 +7
3. Donecko „Doneck“ (Ukraina) 2 1 1 -16
4. Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) 2 0 2 -46

D grupė:
„Valencia Basket“ (Ispanija) – Ostendės „Telenet“ (Belgija) 75:62
Sofijos „Lukoil Academic“ (Bulgarija) – Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija) 66:62

 grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Sofijos „Lukoil Academic“ (Bulgarija) 2 2 0 +5
2. Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija) 2 1 1 +5
3. Valensijos „Valencia Basket“ (Ispanija) 2 1 1 +4
4. Ostendės „Telenet“ (Belgija) 2 0 2 -14

E grupė:
„Fraport Skyliners“ (Vokietija) – „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) 58:71
Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) – Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 75:67

 grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) 2 2 0 +21
2. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) 2 1 1 0
3. Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 2 1 1 -7
4. Frankfurto „Fraport Skyliners“ (Vokietija) 2 0 2 -14

G grupė:
Trevizo „Benetton“ (Italija) – Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 78:87
Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) – Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 70:64

 grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 2 2 0 +26
2. Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 2 1 1 +4
3. Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) 2 1 1 -11
4. Trevizo „Benetton“ (Italija) 2 0 2 -19

Į antrąjį etapą – „Last 16“ turnyrą – pateks dvi stipriausios kiekvienos grupės komandos. Jos antrajame varžybų etape bus suskirstytos į keturias naujas grupes, o du stipriausi klubai pateks į ketvirtfinalį.

Turnyro nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks ir kelialapis į 2012–2013 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek