2010 01 09

Galingai finišavęs „Žalgiris“ iškovojo pergalę Ukrainoje

Martynas Pocius pelnė 28 taškus, o Kauno „Žalgiris“ pergale baigė VTB Vieningosios lygos reguliarųjį sezoną. Ramūno Butauto vadovaujami žalgiriečiai išvykoje 84:75 (17:23, 18:20, 27:20, 22:12) parklupdė Mariupolio „Azovmaš“ komandą, kurioje rungtyniauja Rolandas Jarutis.
Treniruotėje
Treniruotėje / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 1 Martynas Pocius

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie vedami šešis taškus pelniusio Hasano Rizvičiaus įpusėjus ketvirčiui pirmavo 14:8. Antrajame kėlinyje „Žalgiriečiai“ nuolatos klydo, o varžovai netruko tuo pasinaudoti bei 18-ąją minutę po Eriko Danielso taškų įgijo dviženklį pranašumą – 43:33.

Trečiąjį kėlinį drąsiai galima pavadinti Pociaus kėliniu. Krepšininkas per ketvirtį pelnė 13 taškų, o jo vedami kauniečiai sugebėjo prisivyti varžovus (57:58), o netrukus po taiklaus Mirzos Begičiaus dvitaškio ir pirmąkart išsiveržti į priekį – 59:58.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Azovmaš“ pirmaujant minimalia persvara (63:62), bet du taškus pelnė Begičius, po tritaškį pridėjo Artūras Milaknis su Pociumi ir „Žalgiris“ įgijo 5 taškų persvarą (70:65).

Visgi netrukus Ukrainos ekipa vėl buvo priekyje. Iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei dviem minutėms „Azovmaš“ persvara siekė vieną tašką (75:74), tačiau po tritaškį pataikė Siim Sander Vene ir Pocius, o „Žalgiris“ vėl susigrąžino penkių taškų pranašumą (80:75).

Per paskutiniąją minutę aikštelės šeimininkai nuolat klydo, o Tado Klimavičiaus ir Manto Kalniečio dėjimai kalė vinį į „Azovmaš“ karstą.

Pralaimėjusių gretose Jarutis žaidė 26 minutes, pelnė 8 taškus (4/7 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 0/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir 4 prasižengė.

„Žalgiris“: Martynas Pocius 28 (4/4 tritaškių), Artūras Milaknis 15 (5/8 tritaškių), Šarūnas Vasiliauskas 11, Mirza Begičius 6, Tadas Klimavičius 6, Adas Juškevičius 6.

„Azovmaš“: Hasanas Rizvičius 20, Ericas Danielsas 17 (8 atk. kam.), Bogdanas Bayda 11, Frederickas House‘as 10.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas