Ispanijos krepšinio lygos pusfinalyje Malagos komanda su lietuviais ir vėl apmaudžiai pralaimėjo „Real“

Mindaugas Kuzminskas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Mindaugas Kuzminskas
0

Antrosiose Ispanijos „Liga Endesa“ krepšinio lygos pusfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas Madrido „Real“ klubas sekmadienį namuose paskutinėmis sekundėmis 89:87 (22:26, 22:22, 26:18, 19:21) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje reguliariajame sezone likusią Mindaugo Kuzminsko bei Domanto Sabonio Malagos „Unicaja“ komandą bei serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Pirmajame pusfinalio mače namuose Madrido krepšininkai varžovus nugalėjo po pratęsimo – 98:93 (20:21, 21:31, 26:16, 16:15, 15:10).

Sekmadienio rungtynėse M.Kuzminskas per daugiau nei 8 žaidimo minutes (8:11) nė karto nemetė į šeimininkų krepšį, po kartą suklydo bei prasižengė.

D.Sabonis antrajam mačui Madride buvo registruotas, tačiau nerungtyniavo.

Po 18 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Franas Vasquezas ir Jaysonas Grangeris, 16 – Carlosas Suarezas, 11 – Ryanas Toolsonas.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Rudy'is Fernandezas, 17 – Sergio Llullas, 15 – Felipe Reyesas, 14 – Jaycee'as Carrollas, 10 – Ioannis Bourousis.

Trečiąsias Ispanijos krepšinio lygos pusfinalio serijos rungtynes komandos antradienį žais Malagoje.