Jonas Mačiulis rezultatyviu žaidimu prisidėjo prie „Panathinaikos“ pergalės po pratęsimo

Jonas Mačiulis
„Scanpix“ nuotr. / Jonas Mačiulis
Šaltinis: BNS
0

Šešioliktą pergalę Graikijos krepšinio pirmenybių 17-ojo turo rungtynėse iškovojo turnyro lyderis bei šalies čempionas Atėnų „Panathinaikos“ klubas su Jonu Mačiuliu.

Trečiadienį svečiuose „Panathinaikos“ krepšininkai po pratęsimo 87:84 (21:18, 19:18, 13:23, 19:13, 15:12) palaužė septintojoje pozicijoje esančios Dramo KAOD (7 pergalės ir 10 pralaimėjimų) ekipos pasipriešinimą.

Po 18 taškų nugalėtojams pelnė J.Mačiulis ir Dimitris Diamantidis, 14 – Stephane'as Lasme.

29 su puse minutės (29:25) aikštėje praleidęs lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 6, 4 dvitaškius iš 5 bei realizavo 4 baudų metimus iš 6. Be to jis sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, trissyk suklydo ir prasižengė 4 kartus.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo J'Covanas Brownas (27 tšk.) bei Lazericas Jonesas (21 taškas).