2014 03 11

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ krepšininkių pralaimėjimas BWBL čempionato mače Gardine

Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato A grupėje antradienį Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ svečiuose 61:68 (11:20, 17:19, 23:11, 10:18) pralaimėjo nugalėtojų titulą ginančioms Gardino „Olimpia“ (Baltarusija) krepšininkėms.
"Hoptrans-Sirenų" komanda ir treneris Linas Šalkus

„Olimpia“ pirmąjį kėlinį laimėjo 20:11, o 19-ąją minutę įgijo 15 taškų persvarą (37:22). 25-ąją min. aikštės šeimininkės pirmavo 47:40, bet po to „Hoptrans-Sirenos“ laimėjo atkarpą 11:0 ir įgijo keturių taškų persvarą (51:47). 31-ąją min. „Olimpia“ gynėja Nadežda Drozd tritaškiu metimu persvėrė rezultatą 53:51. 38-ąją min. Gardino ekipos persvara siekė 12 taškų (66:54).

Lietuvos vicečempionės pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 23-37.

„Hoptrans-Sirenų“ komandai 24 taškus pelnė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, 15 – Eglė Tarasevičiūtė, 13 – Akvilė Baronėnaitė.

Nugalėtojų ekipai 18 taškų pelnė Julie Seabrook (9 atk. kam.), 11 – Liubovė Alioškina (9 atk. kam.), po 10 – Karolina Bateika ir Chanita Jordan (11 atk. kam.).

„Olimpia“ turi keturias pergales iš penkių galimų, o „Hoptrans-Sirenų“ sąskaitoje – dvi pergalės ir du pralaimėjimai.

BWBL čempionato antrajame etape dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes.

Vilniaus „Kibirkštis -Viči“ antradienį svečiuose susitinka su Umėjos „Udominate Basket“ (Švedija) komanda.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas