2011 01 06

Kauno „Žalgirio“ treneris Rimantas Grigas: „Sėkmė nusisuko nuo mūsų“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai patyrė antrąjį iš eilės pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje ir nukrito į antrąją B grupės vietą. Kauniečiai ketvirtadienį svečiuose 76:78 nusileido turnyrinėje lentelėje juos aplenkusiai Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) ekipai. „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Rimanto Grigo teigimu, viena iš pralaimėjimo priežasčių buvo ta, jog sėkmė nusisuko nuo jo auklėtinių.
Rimantas Grigas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Atkakliai vykusiose rungtynėse „Chimki“ beveik visą laiką pirmavo, tačiau įgyti didesnės persvaros Rusijos vicečempionams nesisekė. Spurtą mačo pabaigoje surengę kauniečiai išlygo rezultatą (76:76), tačiau tuomet dvitaškį pataikė B.Eze (78:76).

Kauniečiams liko 9 sekundės išplėšti pratęsimą arba pergalę, tačiau po R.Grigo paprašytos minutės pertraukėlės svečių ataka nepavyko ir Manto Kalniečio tritaškis iš sudėtingos situacijos skriejo pro šalį.

„Sveikinu „Chimki“ komandą su pergale. Gaila, jog mums nepavyko pasiekti revanšo už čia patirtą pralaimėjimą Eurolygoje (gruodį kauniečiai „Chimki“ apmaudžiai po pratęsimo pralaimėjo 89:93 – aut. past.)“, – po mačo spaudos konferencijoje sakė R.Grigas.

„Sėkmė nusisuko nuo mūsų, – pridūrė kauniečių strategas. – Žaidėme neužtikrintai ir gynyboje, ir puolime. Turime dar daug kur dirbti.“

„Chimki“ treneris Olegas Meleščenko pagyrė „Žalgirį“, tačiau neslėpė, jog tikėjosi lengvesnės pergalės.

„Žalgiris“ – puiki komanda, kuri niekada nepasiduoda. Jie žais Eurolygos „Top-16“ etape, – kalbėjo O. Meleščenko. – Gruodį Eurolygoje mūsų iškovota pergalė čia prieš „Žalgirį“ buvo tarsi stebuklas, tačiau šiandien mes kontroliavome situaciją visas rungtynes. Galėjome laimėti ir didesniu skirtumu, tačiau turime dar daug dirbti gynyboje.“