Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno „Žalgiris“ rado naują generalinį direktorių

Kauno „Žalgirio“ gerbėjai naująją 15 tūkst. areną užpildė sausakimšai.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno „Žalgirio“ klubui vadovaus Jonas Stadalninkas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Naujuoju Kauno „Žalgirio“ klubo generaliniu direktoriumi tapo 32-ejų metų vadybos ir rinkodaros specialistas Jonas Stadalninkas.

Naujo generalinio direktoriaus „Žalgiriui“ prireikė po to, kai į Lietuvos krepšinio federaciją (LKF) pasuko Paulius Motiejūnas. Laikinai šias pareigas ėjo klubo sporto direktorius Vitoldas Masalskis.

Generaliniu direktoriumi tapo žmogus iš vidaus

Nors „Žalgiris“ į generalinio direktoriaus vietą buvo paskelbęs viešą konkursą, jame vadovauti Lietuvos čempionų klubui daugiausia siekė studentai.

Taigi pozicija komandos vadovybėje atiteko žmogui iš vidaus – J.Stadalninkas „Žalgiryje“ dirba jau treji metai. Pastaruoju metu jis buvo rinkodaros vadovas. Vytauto Didžiojo universitete baigęs bakalauro studijas, po to apgynęs magistro diplomą, J.Stadalninkas yra dirbęs keliose verslo įmonėse, rašo Zalgiris.lt.

Naujasis „Žalgirio“ administracijos vadovas kuruos ir ūkinę-komercinę klubo veiklą. Klubo generalinio direktoriaus pareigas laikinai ėjęs Vitoldas Masalskis toliau dirbs sporto direktoriumi.

„Nuo vaikystės širdyje esu žalgirietis, nors pats nežaidžiau krepšinio. Man garbė dirbti viename tituluočiausių ir garsiausių Europos klubų. Iki šiol mano veikla buvo susijusi su komandos rėmėjais, dalyvavau ne viename projekte. Manau, kad jau sukaupiau pakankamai patirties, todėl nebijau imtis naujo iššūkio. Šios pareigos man patrauklios, gerai pažįstu savo kolegas, kurie yra tikri profesionalai. Stengsimės ir toliau garsinti gerą klubo vardą ir ieškoti naujų, efektyvių veiklos būdų“, – „Kauno dienai“ teigė J.Stadalninkas.

„Žalgirio“ klubo valdybos nario Sergejaus Fedotovo teigimu, iš visų kandidatų J.Stadalninkas sulaukė didžiausio klubo valdybos narių pritarimo.

„Klube atskyrėme verslo ir sporto sritis. Tai leis naujam vadovui susitelkti klubo verslo veiklos iššūkiams. Tikimės, kad Jonas ir jo komandos žmonės dirbs efektyviai ir pasieks gerų rezultatų“, – sakė S.Fedotovas.

Prisijunk prie „Žalgirio“ fanų, atrakink kitą dovaną ir skrisk į Eurolygos rungtynes kartu su komanda! „Žalgiriui“ reikia tavęs!

Komentarai
Šioje istorijoje Kauno „Žalgiris“
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek