2014 04 06

Lebrono Jameso įmesti 38 taškai NBA čempionate palaidojo „Knicks“ klubą

Sekmadienį NBA pirmame iš devynių dvikovų ankščiausiai į kovą stojo čempionų titulą ginanti „Miami Heat“ (53/23) ekipa ir dar apie atkrintamasias varžybas svajojanti „New York Knicks“ (33/45) komanda. LeBrono Jameso vedamas čempionų klubas surado priešnuodžių prieš entuziazmo apimtus svečius ir juos įveikė 102:91 (25:26, 23:24, 25:14, 29:27).
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Beveik visas rungtynes rungtyniavęs J.R.Smithas pasiekė išmestų tritaškių rekordą. Gynėjas per 43 minutes metė net 22 tolimus metimus, iš kurių tikslą pasiekė 10, bei įsirašė į NBA rekordų knygą. Iš viso „Knicks“ krepšininkas surinko 32 taškus.

NBA čempionai sugebėjo pabėgti nuo oponentų trečiojo kėlinio pabaigoje – R.Allenas pataikė du tolimus, L.Jamesas pridėjo šešis, o 12:5 spurtavęs „Heat“ klubas prieš lemiamą kėlinį įgijo 9 taškų persvarą – 73:64.

„Heat“ lyderis įmetė 38 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

NBA čempionams šiame mače negalėjo padėti Dwyane'as Wade'as ir Gregas Odenas.

„Heat“: LeBronas Jamesas 38, Mario Chalmersas 15, Chrisas Boshas 14, Ray Allenas 12.

„Knicks“: J.R. Smithas 32 (10/22 trit.), Raymondas Feltonas 15, Carmelo Anthony 13 (4/17 metimų), Amare'as Stoudemire'as 12, Tysonas Chandleris 10.

Šis pralaimėjimas dar labiau sukomplikavo „Knicks“ galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas. Devintąją vietą Rytuose užimanti Niujorko komanda nuo aštuntoje vietoje esančios „Atlanta Hawks“ atsilieka viena pergale, tačiau „Hawks“ yra sužaidusi trimis rungtynėmis mažiau. Iki reguliaraus sezono pabaigos „Knicks“ liko ketverios rungtynės