2010 11 27

„Lietuvos rytas“ iškovojo sunkią pergalę prieš Minsko klubą

Eurolygos turnyre kol kas vos vieną pergalę turintys „Lietuvos ryto“ krepšinininkai sunkiai nugali ir kur kas mažiau tituluotus varžovus. Šeštadienio vakarą vilniečiai VTB Vieningosios lygos turnyre 90:84 įveikė „Minsk 2006“ klubą.
K.El-Aminas ir Š.Jasikevičius buvo rezultatyviausi savo komandoje
K.El-Aminas buvo rezultatyviausias, jis pelnė 21 tašką. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.
Temos: 1 Minskas

Tai buvo antroji vilniečių pergalė šiame turnyre. Kiek anksčiau jie buvo įveikę Suomijos „Honka“ penketą. Baltarusijos klubas irgi yra laimėjęs du sykius bei patyręs dvi nesėkmes.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmą kėlinį laimėjo 4 taškais. Antras kėlinys buvo pats rezultatyviausias, po kurio į priekį jau išsiveržė „Lietuvos rytas“. Po trečio kėlinio atrodė, kad iniciatyvą perėmę aikštelės šeimininkai, tačiau svečiai nepasidavė. Ketvirtame kėlinyje jie pataikės tris tolimus metimus iš eilės ir netrukus išlygino rezultatą.

Vis dėlto dvikovos pabaigoje tiksliau žaidė „Lietuvos rytas“ – 90:84.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausias buvo Khalidas El-Aminas, surinkęs 21 tašką, Milko Bjelica pelnė 14, Šarūnas Jasikevičius - 13 taškų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas