2011 03 30

LKL: Kauno „Žalgiris“ be didesnio vargo sudorojo „Nevėžio“ krepšininkus

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas tęsia nepralaimėtų rungtynių seriją Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Trečiadienį Iliaso Zouro auklėtiniai pasiekė 21 pergalę iš tiek pat galimų, namuose be didesnio vargo 104:69 (36:13, 23:29, 18:17, 27:10) įveikęs Kėdainių „Nevėžio“ klubą.
Paulius Jankūnas
Paulius Jankūnas „Žalgiriui“ pelnė daugiausia – 20 taškų. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Jau po trijų minučių šeimininkai pirmavo 11:0, o pirmąjį kėlinį laimėjo net 27:9. Nors svečiai trečiajame kėlinyje buvo priartėję (63:52), tačiau aukštesnę pavarą vėl įjungę „Žalgirio“ krepšininkai intrigos nepaliko.

„Žalgiris“ (21 perg. ir 0 pral.) dar prieš šias rungtynes buvo ramus dėl savo padėties LKL rikiuotėje – Lietuvos vicečempionų niekas nebegali išstumti iš pirmosios turnyrinės lentelės vietos.

Tuo tarpu dėl vietos LKL atkrintamosiose varžybose kovojančiam „Nevėžiui“ (7 ir 13) šis pralaimėjimas buvo skaudus – nuo aštuntą vietą užimančio Vilniaus „Perlo“ (9 ir 12) klubo Valerijaus Kurprijanovo auklėtinius vis dar skiria dvi pergalės.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 20 (7 atk. kam.), Marcusas Brownas 13, Artūras Milaknis ir Mantas Kalnietis – po 12, DeJunas Collinsas 11 (5 rez. perd.) ir Tadas Klimavičius 10 (13 atk. kam.) taškų.

„Nevėžis“: Vytenis Čižauskas 14, Egidijus Dimša 13, Paulius Beliavičius 11 ir Ernestas Kalve 8 taškai.