2011 01 28

LKL: „Šiauliai“ Šakiuose vargo turėjo tik tris ketvirčius

Dešimtąją nesėkmę keturioliktosiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse patyrė Vilniaus „Sakalų“ klubas, kuri savoje aikštelėje 76:90 (23:28, 22:19, 15:23, 16:20) turėjo pripažinti Šiaulių „Šiaulių“ (9 ir 4) pranašumą.
Šiauliečiai pasiekė nelengvą pergalę
Šiauliečiai pasiekė nelengvą pergalę / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Per pirmuosius du ketvirčius mačas vyko taškas į tašką. Nė vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo.

Susitikimo lūžis įvyko po didžiosios pertraukos, kai 26–ąją minutę svečiai laimėjo atkarpą 6:0 bei susikrovė 9 taškų persvarą – 66:57. Maža to, dvitaškiu kėlinuką užbaigęs V.Šarakauskas skirtumą tarp komandų pirmą kartą pavertė dviženkliu – 70:60.

Lemiamame kėlinyje „Sakalams“ nepavyko panaikinti deficito, todėl vilniečiai buvo priversti patirti nesėkmę 14 taškų skirtumu – 76:90.

„Sakalai“: Rolandas Matulis (7 atk. kam.) ir Virginijus Sirvydis po 13, Aivaras Kiaušas 12, Edvinas Jezukevičius (6 atk. kam.) bei Žydrūnas Stankus po 10.