2014 02 04

LSKL vaikinų čempionate – lyderių pergalės

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate šįkart netikėtumų nebuvo – pergales iškovojo aukščiau turnyro lentelėje įsitaisiusios ekipos: Mykolo Romerio universitetas (MRU), Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), Lietuvos sporto universitetas (LSU) ir Šiaulių universitetas (ŠU).
LSKL pirmenybės artėja prie finišo
LSKL pirmenybės

VDU be gailesčio sutriuškino KTU

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai ne žodžiais, o darbais įrodinėja, kad šiemet po metų pertraukos yra pasiryžę žūtbūt susigrąžinti LSKL čempionų titulus. Arūno Juknevičiaus komanda savo aikštelėje net 40 taškų skirtumu – 111:71 (31:20, 15:15, 30:13, 35:23) sutriuškino Kauno technologijos universiteto (KTU) komandą.

VDU rungtynes pradėjo galingai ir jau ketvirtąją dvikovos minutę susikrovė dviženklę taškų persvarą – 16:4.

Antrajame kėlinyje KTU vienu metu buvo sušvelninę skirtumą iki 9 taškų – 33:42, tačiau po didžiosios pertraukos jau atrodė sutrikę ir buvo akivaizdžiai sutriuškinti.

VDU: Tauras Jogėla (9/12 dvit., 2/2 trit., 5/8 baudos, 8 atk. kam., 3 rez. perd., 36 naudingumo balai) 29, Marijus Užupis (5/5 dvit., 2,3 trit., 2/1 baudos, 5 atk. kam.) 17, Rytis Juknevičius 16, Justas Tamulis 13, Simonas Kymantas 10.

KTU: Mantvydas Stašelis 17, Mindaugas Jakšas ir Nerijus Barauskas (11 atk. kam.) po14, Gintautas Kybartas 11.

VDU akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių (42:27) ir šiek tiek rečiau klydo (18 ir 22 klaidos).

MRU iškovojo dešimtąją pergalę

Mykolo Romerio universiteto (MRU) studentai neužleidžia lyderio pozicijų – savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 89:77 (29:13, 17:27, 27:21, 16:16) palaužė Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) studentus ir į savo sąskaitą įsirašė jau dešimtąją pergalę.

Praėjusio sezono LSKL čempionai greitai išsiveržė į priekį – 14:4, 25:11, tačiau LEU antrajame kėlinyje pabudo tarsi po šalto dušo ir išlygino rezultatą – 37:37. Komandos į didžiąją pertrauką iškeliavo MRU pirmaujant vos 6 taškais – 46:40.

Visgi trečiajame kėlinyje MRU greitai susikrovė dviženklę persvarą – 65:52 ir jau kur kas ramiau baigė rungtynes.

MRU: Dovis Bičkauskis (9 atk. kam.) 19,  Antanas Udras 14, Arvydas Žarskus ir Julius Kazakauskas (11 atk. kam.) po 11.

LEU: Darius Tarvydas (5/9 dvit., 4/8 trt., 10/11 baudų, 6 atk. kam., 5 rez. perd., 32 naudingumo balai) 32, Tadas Rimkūnas 16, Deividas Kumelis 9.

MRU kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių laimėjo rezultatu 45:36.

VU namuose neatsilaikė prieš ŠU

Vilniaus universiteto (VU) studentai namuose po permainingos kovos rezultatu 90:95 (19:25, 23:24, 28:19, 20:27) nusileido Šiaulių universiteto (ŠU) atstovams ir sumažino savo galimybes prasibrauti į finalinio ketvero varžybas.

Pirmoje rungtynių pusėje 4–7 taškais dažniau priekyje buvo ŠU. Jie į didžiąją pertrauką iškeliavo pirmaudami – 49:42.

Visgi kovingai nusiteikę VU krepšininkai sugebėjo persverti rezultatą – 72:68, tačiau ketvirtojo kėlinio viduryje pabudo ir šiauliečiai – kilo į lemiamą šturmą, atitrūko – 84:78 ir jau pergalės iš rankų nebepaleido.

ŠU: Modestas Kumpys (8 atk. kam.) 25, Rokas Giedraitis 21, Arvydas Gydra (8 atk. kam.) 19, Mantas Kadzevičius (8 atk. kam.) 14, Julius Jucikas (9 atk. kam.) 12.

VU: Laurynas Jacevičius 35, Simonas Lekys ir Tautvydas Pipiras (13 atk. kam.) po 15, Domantas Pipiras 12.

VU rečiau klydo (7 ir 13 klaidų), tačiau pralaimėjo kovą po krepšiais dėl kamuolių (41:48).

LSU nukovė VGTU

Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkai išvykos rungtynėse 21 taško skirtumu – 97:76 (17:19, 30:23, 17:12, 33:22) nugalėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ekipą.

LSU: Žygimantas Skučas 22 taškus, Šarūnas Vingelis 19, Taurantas Tamošiūnas 12, Šarūnas Beniušis ir Arūnas Sakalauskas po 11.

VGTU: Andrius Gradauskas 15, Tomas Galeckas ir Steponas Markus pridėjo po 12.