2014 10 08

„Maccabi“ pralaimėjo ir antras kontrolines rungtynes – nusileido „Nets“

Eurolygos čempionas Tel Avivo „Maccabi“ klubas pralaimėjo ir antrąsias rungtynes JAV. Šį kartą Izraelio klubas susitiko su „Brooklyn Nets“ krepšininkais ir nusileido jiems rezultatu 94:111 (22:31, 25:28, 22:29, 25:23).
Brookas Lopezas
Brookas Lopezas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Bruklino krepšininkai nutolo antrojo ketvirčio pabaigoje, kai jų persvara tapo dviženklė – 52:40. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Nets“ jau ėmė triuškinti varžovus (98:76), tačiau per likusį laiką „Maccabi“ sugebėjo kiek priartėti.

Eurolygos čempionų komandoje šiose rungtynėse puikiai žaidė amerikiečiai. Jeremy Pargo žaidė net 39 minutes ir įmetė 27 taškus (11/20 dvit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Brianas Randle‘as ir Sylvenas Landesbergas pridėjo atitinkamai 16 ir 14 taškų, o Guy Pnini įmetė 10 taškų.

„Nets“ klubui 20 taškų įmetė Brookas Lopezas, 17 – Deronas Williamsas, 14 – Joe Johnsonas, po 13 – Andrejus Kirilenka ir Mirza Teletovičius.