Laisvas žodis nereiškia palaidas.  Prenumeratai iki - 60%
2011 01 10

Majamio „Heat“ tęsia pergalių išvykoje seriją (video)

Devintą pergalę iš eilės NBA reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą Rytų konferencijoje užimantis Žydrūno Ilgausko Majamio „Heat“ (30 pergalių ir 9 pralaimėjimai) klubas.
Rungtynių akimirka. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
„Heat“ krepšininkai išvykoje po pratęsimo 107:100 (17:26, 19:18, 19:23, 28:26, 14:7) nugalėjo aštuntąją vietą Vakarų konferencijoje užimančią Portlando „Trail Blazers“ (20 pergalių ir 18 pralaimėjimų) komandą.

Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis taškų nepelnė, puolime atkovojo vieną kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė. Per 18 su puse žaidimo minutės (18:27) Ž. Ilgauskas prametė abu dvitaškius metimus.

44 taškais prie pergalės prisidėjo LeBronas Jamesas (13 atkovotų kamuolių), 34 – Dwyane'as Wade'as, 18 – 16 – Chrisas Boshas

Arenos šeimininkų, kurie namuose buvo laimėję aštuonis mačus iš eilės, gretose sėkmingiausiai rungtyniavo LaMarcusas Aldridge'as (31 tšk. bei 14 sugriebtų kamuolių), Nicolasas Batumas (22 tšk.), Wesley'is Matthews (14 tšk.), Patrickas Millsas (13 tšk.) ir Rudy'is Fernandezas (8 taškai).

Tai buvo dvidešimt pirmoji „Heat“ krepšininkų pergalė per 22 paskutiniąsias NBA reguliariojo sezono rungtynes bei dvyliktoji iš eilės svečiuose.

Ilgiausia pergalių serija išvykoje priklauso Los Andželo „Lakers“ krepšininkams, kurie 1971–1972 metų sezone laimėjo 16 mačų iš eilės.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas