2011 05 10

Majamio „Heat“ trečią kartą įveikė „Celtics“ ir priartėjo prie konferencijos finalo

Majamio „Heat“ klubui NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijoje iki keturių pergalių trūksta tik vienos pergalės. Svečiuose Žydrūno Ilgausko atstovaujama ekipa po pratęsimo 98:90 (28:31, 22:22, 19:20, 17:13, 12:4) nugalėjo praėjusio sezono konferencijos čempionus Bostono „Celtics“ krepšininkus. Dabar serijos rezultatas tapo 3-1.
Majamio krepšininkai pasiekė trečią pergalę
Majamio krepšininkai pasiekė trečią pergalę / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Miami Heat

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 48 sekundėms LeBronas Jamesas dvitaškiu išvedė savo komandą į priekį (86:84), tačiau netrukus Paulas Pierce'as atsakė tuo pačiu – 86:86. Svečiai turėjo galimybę persverti rezultatą savo naudai, tačiau jų ataka baigėsi klaida. Šeimininkams taip pat buvo šansas išplėšti pergalę, bet P.Pierce'o metimas paskutinę sekundę skriejo pro šalį.

„Heat“ komanda pratęsimą pradėjo laimėdama atkarpą 6:0 (92:86), po kurios varžovai atsitiesti nebesugebėjo.

Pirmuosius du pusfinalio mačus savo arenoje „Heat“ laimėjo 99:90 ir 102:91, o trečiąsias rungtynes išvykoje pralaimėjo 81:97.

Vos pusketvirtos minutės (3:31) pirmadienį žaidusio lietuvio sąskaitoje – 2 (dvitaškiai 1/1) taškai bei viena pražanga.

35 taškais prie „Heat“, kuris reguliariajame sezone Rytų konferencijoje užėmė antrąją vietą, pergalės prisidėjo LeBronas Jamesas (14 atkovotų kamuolių), 28 – Dwyane'as Wade'as, 20 – Chrisas Boshas (12 sugriebtų kamuolių).

Arenos šeimininkų, kurie reguliariajame sezone Rytuose buvo treti, gretose sėkmingiausiai žaidė Paulas Pierce'as (27 tšk.), Ray'us Allenas (17 tšk.), Rajonas Rondo ir Delonte'as Westas (po 10 tšk.) bei Jermaine'as O'Nealas (8 taškai).

Penktąsias Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes komandos trečiadienį žais Majamyje.