Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mantas Kalnietis neišgelbėjo – „Lokomotiv“ VTB lygoje pralaimėjo ketvirtąkart

"Lokomotiv" žaidėjas Mantas Kalnietis
Alfredo Pliadžio nuotr. / "Lokomotiv" žaidėjas Mantas Kalnietis
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtą nesėkmę dešimtose VTB Jungtinės krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į ketvirtą vietą dešimties komandų A grupės turnyre nukrito dviejų lietuvių Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) komanda, pirmadienį namuose 86:109 (31:28, 23:34, 18:26, 14:21) turėjusi pripažinti į penktąją poziciją pakilusių Krasnojarsko „Jenisej“ (5 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkų iš Rusijos pranašumą.

20 taškų aikštelės šeimininkams pelnė Mantas Kalnietis, kuris atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, penkissyk suklydo bei dukart prasižengė.

Simas Jasaitis į nugalėtojų krepšį įmetė 4 taškus, gynyboje atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

16 taškų aikštelės šeimininkams pelnė Derrickas Brownas, po 12 – Marcusas Williamsas ir Aleksandras Maričius, 10 – Valerijus Lichodejus.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Anthony'is Fisheris bei Gregory'is Renfroe'as, 18 – Christianas Burnsas, 14 – Elmedinas Kikanovičius, 13 – Kosta Perovičius, 10 – Andrejus Komarovskis.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 10 9 1 90

2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 10 8 2 80

3. „Doneck“ (Ukraina) 10 6 4 60

4. Kransnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 10 6 4 60

5. Krasjojarsko „Jenisej“ (Rusija) 10 5 5 50

6. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 10 5 5 50

7. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 10 3 7 30

8. Nimburko ČEZ (Čekija) 10 3 7 30

9. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 9 2 7 22,2

10.Talino „Kalev“ (Estija) 9 2 7 22,2

B grupėje pirmauja visas dešimt pergalių iškovojusi Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda, kurią treniruoja Rimas Kurtinaitis.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 10 10 0 100

2. Maskvos CSKA (Rusija) 10 9 1 90

3. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 10 5 5 50

4. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 10 5 5 50

5. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 9 4 5 44,4

6. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 9 4 5 44,4

7. Rygos VEF (Latvija) 10 4 6 40

8. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 10 3 7 30

9. Astanos „Astana“ (Kazachstanas) 10 3 7 30

10.Klaipėdos „Neptūnas“ 10 2 8 20

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 24sek