2014 05 03

NBA: „Nets“ nugalėjo „Raptors“ su pražangas rinkusiu Jonu Valančiūnu ir išlygino serijos rezultatą

Naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA lygoje tęsėsi ketvirtfinalio serijos. Šeštose serijos rungtynėse „Brooklyn Nets“ be didelių sunkumų nugalėjo „Toronto Raptors“ ir išlygino serijos rezultatą 3:3.
„Nets“ – „Raptors“
„Nets“ – „Raptors“ / „Scanpix“ nuotr.

„Brooklyn Nets“ – „Toronto Raptors“ 97:83 (34:19, 26:22, 19:18, 18:24)

Tokių žvaigždžių kaip Jay Z ir Beyonce palaikoma Bruklino ekipa pasiekė gana lengvą pergalę šeštosiose serijos rungtynėse. Ir vėl nesustabdomai rungtyniavo „Nets“ lyderis Deronas Williamsas, rinkęs 23 taškus, penkis atkovotus kamuolius ir keturis rezultatyvius perdavimus. Tiesa, jam tai tikriausiai buvo paskutinės sezono rungtynės, nes krepšininkas susižeidė trečiajame kėlinyje, nors ir baigė rungtynes.

„Raptors“ nesisekė jau rungtynių pradžioje, kai vienintelis komandą į priekį vedė DeMaras DeRozanas, iš viso pelnęs 28 taškus. Tuo tarpu, Jonas Valančiūnas jau pirmajame kėlinyje gavo dvi pražangas ir buvo pasiųstas ant suolo.

„Nets“ pergalę užsitikrino jau antrajame kėlinyje, kai susikrovė pranašumą, kurio „Raptors“ taip ir nesugebėjo panaikinti. Bruklino komandai pavyko sustabdyti Kyle'ą Lowry, kuris tepelnė 11 taškų.

Jonas Valančiūnas per 26 minutes surinko 9 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, padarė tris klaidas ir keturis kartus prasižengė. Trečiajame kėlinyje lietuvis atliko gražų dėjimą į varžovų krepšį.

Septintąsias NBA lygos Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos sekmadienį žais Toronte.

Šios poros nugalėtojų varžovais Rytų konferencijos pusfinalyje bus NBA čempionai „Miami Heat“ krepšininkai.

Pirmąjį mačą savo arenoje „Raptors“ ekipa varžovams pralaimėjo 87:94, o antrąsias rungtynes laimėjo 100:95. Trečiajame ketvirtfinalio mače savo arenoje „Nets“ varžovus įveikė 102:98, tačiau ketvirtąsias rungtynes pralaimėjo 79:87. Penktajame serijos susitikime Toronte 115:113 vėl pajėgesni buvo aikštės šeimininkai.