2014 12 08

NBA rungtynėse „Celtics“ įžaidėjas Rajonas Rondo surinko trigubą dublį

NBA lygoje įvyko septynerios reguliaraus sezono rungtynės, kurios keturias pergales iškovojo aikščių šeimininkai, o triskart pergales šventė svečiai.
Rajonas Rondo
Rajonas Rondo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dešimtąją vietą Rytų konferencijoje užimantis „Boston Celtics“ (7/11) klubas namuose 101:93 (24:15, 29:21, 24:23, 24:34) įveikė trečiąją konferencijos ekipą „Washington Wizards“ (13/6) ir pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

Trečiajame kėlinyje sužaidus 8 minutes „Celtics“ turėjo saugų 25 taškų pranašumą (63:38), tačiau jau ne pirmą kartą šiame sezone kone viską išbarstė. Lemiamą ketvirtį , prieš kurį „Celtics“ pirmavo 77:59, Vašingtono ekipa pradėjo spurtu 14:3, o likus žaisti 4 minutes komandas teskyrė du taškai (90:88).

Vis dėlto, A.Bradley tritaškis ir J.Greeno dvitaškis likus žaisti 22 sek. suteikė šeimininkams 6 taškų persvarą (99:93), o gera gynyba leido apsiginti nuo svarbių svečių atakų.

„Celtics“ lyderis Rajonas Rondo mače pasižymėjo trigubu dubliu, tačiau jo pataikymas buvo prastas. „Wiards“ lyderis Johnas Wallas ketvirtosiose iš eilės rungtynėse atliko bent 12 rezultatyvių perdavimų.

„Celtics“: J.Greenas 25, M.Thorntonas (3/4 trit.) 21, R.Rondo (4/14 dvit., 13 atk. kam., 11 rez. perd.) 13, A.Bradley 11, J.Sulingeris (10 atk. kam.) 10.

„Wizards“: R.Butleris (6/10 trit.) 22, J.wallas (8 atk. kam., 14 rez. perd.) 17, P.Pierce'as 16, B.Bealas 10, K.Humpriesas (14 atk. kam.) 8.