Neįtikėtiną pergalę iškovojusi „Caja Laboral“ tapo Ispanijos čempione (video)

Lioras Eliyahu nugalėtojams pelnė 18 taškų
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Lioras Eliyahu nugalėtojams pelnė 18 taškų.
Šaltinis: krepsinis.net
0

Ispanijos krepšinio čempionatas (ACB) baigėsi Vitorijos „Caja Laboral“ komandos triumfu. Trečiose serijos rungtynėse baskai namuose po pratęsimo 79:78 (22:18, 19:18, 11:17, 14:13, 13:12) palaužė Barselonos „Barcelona“ komandą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių rezultatu 3:0.

Likus žaisti pusę minutės iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigos Terrence'as Morrisas dvitaškiu išlygino rezultatą (66:66) ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą. Nors papildomas penkias minutes keturiais taškais pradėjo aikštės šeimininkai, likus žaisti pusantros minutės Ricky Rubio tolimu metimu grąžino penkių taškų persvarą „Regal Barcelona“ komandai – 75:70.

Netrukus analogišku metimu atsakė Mirza Teletovičius (73:75), o Erazemas Lorbekas dvitaškiu padidino svečių pranašumą iki keturių taškų (77:73). Įspūdingai susiklostė paskutinės pratęsimo akimirkos. Po M.Teletovičiaus dvitaškio likus žaisti 9 sekundes svečių pranašumas sumažėjo iki minimumo – 76:77. Gianluca Basile pataikė vieną baudų metimą (78:76), tačiau Fernando San Emeterio atkovojo kamuolį ir likus žaisti 0,5 sekundės pataikė dvitaškį su T.Morriso pražanga. Baudų metimas buvo tikslus, o „Caja Laboral“ iškovojo neįtikėtiną pergalę rezultatu 79:78.

Nugalėtojams Lioras Eliyahu pelnė 18, Tiago Splitteris (13 atk. kam.) – 14, Marcelinho Huertasas – 9 taškus.

Pralaimėjusiesiems Juanas Carlosas Navarro pelnė 18 taškų, Pete'as Mickealis – 16, R.Rubio (8 atk. kam.) – 14, T. Morrisas (9 atk. kam.) ir E.Lorbekas – po 9 taškus.