2014 01 22

„Neptūnas“ LKL pirmenybėse net 40-ies taškų skirtumu nušlavė „LSU-Atletą“

LKL pirmenybėse trečiadienį triuškinamą pergalę iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai. Kazio Maksvyčio treniruojama ekipa net 118:78 (32:17, 32:22, 25:18, 29:21) nepasigailėjo Kauno rajono „LSU-Atleto“.
Simas Galdikas
Simas Galdikas / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.

Tai didžiausiu taškų skirtumu „Neptūno“ iškovota pergalė šį sezoną.

Klaipėdiečiai žaidė lyg ant bangos ir jau pirmojo kėlinio pabaigoje po Vytauto Šarakausko tritaškio ir Edgaro Ulanovo prasiveržimo susikrovė 15 taškų pranašumą – 30:15.

Vėliau skirtumas nuolat tik augo – po pirmųjų dviejų kėlinių uostamiesčio ekipa pirmavo 25 taškais – 64:39.

Nors pajūrio atstovai ir turėjo susikrovę solidžią taškų persvarą, tačiau mažinti apsukų nesiruošė – trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 17:2 ir jau galėjo džiaugtis 40 taškų skirtumu – 81:41.

Likusi rungtynių dalis buvo tik formalumas.

„Neptūnui“ iškovoti skambios pergalės nesutrukdė ir tai, kad ekipa vertėsi be komandos kapitono Martyno Mažeikos (skundėsi kojos skausmais), o Justas Sinica į aikštę žengė beveik po mėnesio pertraukos. Jis prieš tai gydėsi čiurnos traumą.

„Neptūnas“: Simas Galdikas 27, Justas Sinica 21, Vytautas Šarakauskas 18, Valdas Vasylius 17, Marius Runkauskas 10, Edgaras Ulanovas 8, Arnas Butkevičius 8, Arvydas Eitutavičius 7.

„LSU-Atletas“: Karolis Babkauskas 22, Vidmantas Sragauskis 19, Arūnas Sakalauskas 8, Tomas Urbonas 6, Šarūnas Beniušis 6.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):