2014 05 02 /08:46

„Pacers“, „Thunder“ ir „Warriors“ išsigelbėjo, tad serijose prireiks septintųjų rungtynių

Trys NBA komandos atkrintamosiose varžybose sugebėjo laimėti labai svarbias šeštąsias serijos rungtynes. Dvi iš jų laimėjo išvykoje ir susigrąžino namų aikštės pranašumą ir lemiamą, septintąjį, susitikimą perkėlė į savo namų areną. Tai padarė „Indiana Pacers“ ir „Oklahoma City Thunder“ komandos. Tuo tarpu „Golden State Warriors“ laimėjo namie ir taip pat išlygino serijos rezultatą.
„Thunder“ lyderių trio – Serge'as Ibaka, Russellas Westbrookas ir Kevinas Durantas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Memhis Grizzlies“ – „Oklahoma City Thunder“ 84:104 (17:25, 24:31, 20:26, 23:22), serija 3-3

Memfio krepšininkai atkrintamosiose rungtynėse pirmą kartą komandos istorijoje pralaimėjo šeštąsias rungtynes. Iki šiol keturis kartus tokiuose mačuose „Grizzlies“ švęsdavo pergales. Tačiau šį kartą ekipa atakavo vos 37 proc. taiklumu ir jau 13-ąjį kartą iš 16-os pralaimėjo atkrintamųjų rungtynes, kai metė mažesniu nei 40 proc. taiklumu.

Iki antro kėlinio pabaigos likus 3 min. „Thunder“ dar pirmavo tik 42:37, tačiau tada šovė pirmyn. Likusį kėlinio laiką „Thunder“ laimėjo spurtu 14:4. Po pertraukos skirtumas pasiekė ir 20 taškų ribą, o „Grizzlies“ varžovų nebepavijo.

„Grizzlies“: M.Gasolis (6/13 dvit.) 17, Z.Randolphas (7/14 dvit., 8 atk. kam.) 16, J.Johnsonas 15, T.Allenas 13.

„Thunder“: K.Durantas (11/17 dvit., 0/6 trit., 14/15 baud., 10 atk. kam.) 36, R.Westbrookas (8/19 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud., 9 atk. kam.) 25, R.Jacksonas (4/5 trit.) 16.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Davidas Westas

„Atlanta Hawks“ – „Indiana Pacers“ 88:95 (22:20, 17:24, 28:20, 21:31), serija 3-3

Kad ir kas atsitiktų, „Pacers“ visada gali pasitikėti D.Westu. 33 metų veteranas inicijavo komandos spurtą 16:4 rungtynių pabaigoje ir „Pacers“ išgyveno seriją, nes likus trims minutėms iki mačo pabaigos „Hawks“ dar pirmavo 84:79.

„Hawks“ ekipą itin supančiojo svečių gynybą, nes Atlantos krepšininkai pataikė vos 9 iš 35 tritaškių (25,7 proc.).

Per lemiamas 3 min. 16 sek. D.Westas sumetė 8 taškus, o „Hawks“ buvo supančiota gynyboje. Iki pabaigos likus 1 min. 24 sek. P.Antičius baudos metimu paskutinį kartą išlygino rezultatą, tačiau „Pacers“ tada šovė pirmyn ir nebeatsigręžė.

„Hawks“: J.Teague (7/15 dvit., 2/6 trit., 9/9 baud.) 29, P.Millsapas (18 atk. kam.) ir L.Williamsas po 19.

„Pacers“: P.George'as (6/12 dvit., 1/6 trit., 9/10 baud., 8 atk. kam.) ir D.Westas (10/20 dvit., 11 atk. kam., 6 rez perd.) po 14, L.Stephensonas (9 atk. kam.) 21, G.Hillas 14.

„Golden State Warriors“ – „Los Angeles Clippers“ 100:99 (25:25, 23:26, 22:26, 30:32), serija 3-3

Likus žaisti 4 min. 41 sek. šeimininkai dar pirmavo 93:86, tačiau po kelių sėkmingų atakų bei geros gynybos „Clippers“ beveik pavijo varžovus – 94:96. Buvo likę pusantros minutės.

H.Barnesas sumetė abi baudas likus minutei („Warriors“ pirmavo 100:96), tačiau „Clippers“ savo paskutinėje atakoje net kelis kartus neįmetė, tačiau atsikovojo kamuolį. Galiausiai, likus 2,5 sek., M.Barnesas smeigė tritaškį – 99:100. S.Curry buvo sustabdytas pražangomis likus 0,4 sek., prametė abi baudas, tačiau „Warriors“ laimėjo.

„Warriors“: S.Curry (7/16 dvit., 2/8 trit., 9 rez. perd.) 24, A.Iguodala 15, D.Greenas (14 atk. kam.) 14, M.Speightsas 12.

„Clippers“: J.Crawfordas (4/8 trit.) 19, M.Barnesas (11 atk. kam.) 18, B.Griffinas (8/21 dvit., 9 atk. kam.) 17, J.Redickas 15, D.Collisonas 12.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas