2010 03 23

Belgrado „Partizan“ pateikė staigmeną Tel Avive (video)

Eurolygos atkrintamąsias varžybas pralaimėjimu pradėjo Tel Avivo „Maccabi“. Pirmose ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse antradienį Izraelio komanda savo aikštėje apmaudžiai iššvaistė didžiulį pranašumą ir pralaimėjo serbų Belgrado „Partizan“ krepšininkams 77:85 (27:12, 19:20, 20:26, 11:27).
Serbų komanda išvykoje parklupdė „Maccabi“
Serbų komanda išvykoje parklupdė „Maccabi“. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Maccabi“ klubas iki šios dvikovos niekada nebuvo nepralaimėjęs Eurolygos ketvirtfinalio rungtynių savo aikštėje. Dvikovos pirmoje dalyje neatrodė, kad šiai tradicijai kas nors grasintų.

Pirmame kėlinyje aikštės šeimininkai pasiuntė serbų komandą į nokdauną – sužaidus apie 13 minučių pirmavo 21 taško skirtumu – 34:13. Svečiams pavyko atsitiesti ir išlyginti žaidimą, tačiau įpusėjus dvikovai vis dar priekyje buvo Pini Gershono auklėtiniai – 46:32.

Išnarstę varžovų silpnas vietas Belgrado komandos krepšininkai po pertraukos pradėjo spurtą ir ketvirto kėlinio viduryje sugebėjo išlyginti (70:70) ir persverti rezultatą – 72:75.

Šoko ištiktiems „Maccabi“ žaidėjams metant drebėjo rankos, pasipylė klaidos, o įsibėgėję serbai tik didino skirtumą. „Partizan“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 36:30 ir taikliau atakavo iš visų pozicijų. Įdomu, kad Eurolygos atkrintamosiose varžybose Belgrado klubas dar niekada nebuvo iškovojęs pergalių.

Tel Avivo komandos duobkasiu tapo Dušanas Kecmanas. Jis per 27 minutes pelnė 29 taškus (3/4 dvitaškiai, 7/9 tritaškiai, 4/4 baudos). Jam gerai talkino Bo McCalebbas – 12 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai bei Aleksas Maričius – 10 taškų.

„Maccabi“ ekipai 13 taškų pelnė Doronas Perkinsas, 12 – Alanas Andersonas, po 10 – D‘oras Fisheris ir Andrew Wisniewskis. Kitas rungtynes ketvirtadienį komandos vėl žais Tel Avive.