2011 03 22

Per du kėlinius sukrapščiusi vos 9 taškus Kšyštofo Lavrinovičiaus ir Rimano Kaukėno komanda buvo sutriuškinta Graikijoje

Sienos „Montepaschi“ beviltiškai prastai pradėjo Eurolygos ketvirtfinalio seriją su Pirėjo „Olympiacos“.
„Olympiacos“ – „Montepaschi“ rungtynių akimirka
„Olympiacos“ – „Montepaschi“ rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Graikijoje vykusios rungtynėse Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus komanda per pirmus du kėlinius pelnė vos 9 taškus, ir įpusėjus rungtynėms atsilikinėjo 9:47.

Galiausiai „Olympiacos“ rungtynes laimėjo rezultatu 89:41 (24:4, 23:5, 14:13, 28:19).

Rezultatyviausiai „Montepaschi“ gretose žaidė K.Lavrinovičius, per nepilnas 28 minutes surinkęs 12 taškų. Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius ir išprovokavo 8 varžovų pražangas.

R.Kaukėnas, realizavęs 4 baudos metimus iš 6, pelnė 4 taškus. Gynėjas iš Lietuvos prametė visus keturis dvitaškius ir abu mestus tritaškius.

Visa Sienos komanda dvitaškius metė vos 19 porc. taiklumu (9/46), tritaškius – 20 proc. (3/15).

„Montepaschi“ centras Milovamas Rakovičius „pasižymėjo“ surinkęs -12 naudingumo taškų.

„Olympiacos“ gretose  net aštuoni žaidėjai pelnė po 7 arba daugiau taškų. Rezultatyviausias buvo Loukas Mavrokefalidis (15 tšk.), Ioannis Bourousis (14 tšk.) ir Vassilis Spanoulis (11 tšk.).

Pergalingai ketvirtfinalio etapą pradėjo ir Vitorijos „Caja Laboral“, namuose 76:70 nugalėjusi Tel Avivo „Maccabi“.