Petronytė surinko 58 naudingumo balus

Gintarė Petronytė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Gintarė Petronytė toliau įrodinėja, jog yra geriausia Lietuvos krepšininkė.
0

Antras iš eilės rungtynes fantastiškai Graikijos krepšinio čempionate žaidžianti Gintarė Petronytė atvedė Atėnų „Athinaikos“ ekipą į devynioliktą pergalę. Be pralaimėjimų žengiančios Graikijos čempionės išvykoje po pratęsimo 82:78 (14:16, 15:19, 26:13, 12:19, 15:11) palaužė Ravenos „Esperides“ krepšininkes, o net 58 naudingumo balus surinkusi Petronytė buvo svarbiausia mačo žaidėja.

„Athinaikos“ ekipai pirmą kartą šį sezoną teko žaisti pratęsimą, o jį išplėšti padėjo taiklūs G.Petronytės baudų metimai iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 1,3 sekundės.

Iš viso aikštelėje 43 minutes praleidusi lietuvaitė pelnė 30 taškų (7/11 dvitaškių, 16/16 baudų), atkovojo 19 kamuolių (iš jų – 9 puolime), išprovokavo 10 pražangų, blokavo 5 metimus, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Jau anksčiau čempionių titulą užsitikrinusi „Athinaikos“ ekipa antroje vietoje žengiančias „Esperides“ (13:6) krepšininkes lenkia jau šešiomis pergalėmis.