2011 03 04

Po nesėkmių liūno „Šiauliai“ pasiekė labai svarbią pergalę BBL čempionate

Labai svarbią pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione iškovojo Šiaulių „Šiaulių“ (13/8) krepšininkai, kurie savo aikštelėje 99:84 (23:25, 23:20, 17:15, 36:24) įveikė Tartu „Rock“ (14/7) komandą.
Šiaulių krepšininkai iškovojo pergalę prieš estus.
Šiaulių krepšininkai iškovojo pergalę prieš estus. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Atkakliai vykusiose rungtynėse šiauliečiai atitrūko ketvirtojo kėlinio viduryje, kai po šešių Vytauto Šarakausko taškų bei Dariaus Gvezdausko tritaškio Antano Sireikos auklėtiniai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą – 78:67. Netrukus keturis taškus iš eilės pelnęs Edgaras Stanionis leido aikštės šeimininkams įgyti keturiolikos taškų pranašumą (82:68), kurio svečiai panaikinti nesugebėjo.

Ši pergalę „Šiaulių“ komandai paliko galimybes kovoti dėl vietos ketvertuke, kuri leistų jau pirmajame etape išvengti akistatos su Lietuvos krepšinio grandais.

„Šiauliai“: D.Gvezdauskas 24 (tritaškiai 6/10), V.Šarakauskas 22 (dvitaškiai 10/11), E.Ruzgas 15, R.Broadusas (6 atk. kam., 8 rez. perd.) ir E.Stanionis – po 8.

„Rock“: C.Eziukwu 22 (11 atk. kam., 6 išprov. praž.), R.Veidemanas 12, S.Leppikas 11, A.Paade 10.

***

Penktąją pergalę septynioliktose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse iškovojo namuose rungtyniavę Vilniaus „Sakalų“ krepšininkai, kurie 88:74 (14:21, 22:13, 26:15, 26:25) nugalėjo Palangos „Naglio“ (6 ir 11) klubą.

Pirmoje susitikimo pusėje savo sąlygas diktavo svečiai. Antrajame ketvirtyje likus rungtyniauti 3 minutes svečiai dar pirmavo 34:27, tačiau šeimininkai kėlinį užbaigė spurtu 9:0 ir sužaidus pusę mačo jau pirmavo – 36:34.

Po didžiosios pertraukos „Sakalai“ nemažino apsukų. Trečiajame kėlinuke prabėgus 4 minutėms vilniečiai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 47:37.

Galutinį tašką Rūtenio Paulauską auklėtiniai padėjo lemiamame ketvirtyje, kuomet po spurto 10:0 jau ėmė triuškinti varžovus – 74:51.

„Sakalai“: Žydrūnas Stankus ir Virginijus Sirvydis po 14, Augustas Pečiukevičius 13 (3/11 baudos metimai), Edvinas Jezukevičius 11 (9 atk. kam.), Arvydas Gydra 9.

„Naglis“: Vytenis Petkus 20 (5/7 tritaškiai), Mantas Mockevičius 13 (6/6 dvitaškiai, 10 min.), Raimundas Danys 11, Geraldas Inmanas 10 (8 atk. kam.), Mindaugas Reminas 9 (1/6 tritaškiai).