Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Raimundas Palaitis: spekuliantams užsidirbti iš Europos vyrų krepšinio čempionato nepavyks

Raimundas Palaitis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Raimundas Palaitis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Siekdamas išsiaiškinti, ar parduodant bilietus į šiais metais Lietuvoje vyksiantį Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynes nebuvo pažeisti lygiateisiškumo ir skaidrumo principai, vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis kreipėsi į Kūno kultūros ir sporto departamentą bei Lietuvos krepšinio federaciją prašydamas pateikti paaiškinimus dėl bilietų platinimo tvarkos.

„Organizuojant tokį svarbų renginį, į Lietuvą jau dabar nukreipti visų žvilgsniai. Įtarimai, jog Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynių bilietai nusėdo ne krepšinio sirgalių, o spekuliantų kišenėse, deja, nedaro garbės mūsų valstybei“, – sakė vidaus reikalų ministras R. Palaitis.

Vidaus reikalų ministro pasirašytame kreipimesi Kūno kultūros ir sporto departamento bei Lietuvos krepšinio federacijos vadovų prašoma paaiškinti, kaip buvo platinami bilietai į Europos vyrų krepšinio čempionatą, kas buvo daroma, siekiant apriboti spekuliacijos galimybes ir užtikrinti skaidrumo, atvirumo, prieinamumo bei nediskriminavimo principų laikymąsi. Taip pat prašoma paaiškinti, kokios priemonės numatytos nustačius galimą piktnaudžiavimą platinant ar įsigyjant bilietus į Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynes.

Pasak R. Palaičio, gavus Kūno kultūros ir sporto departamento bei Lietuvos krepšinio federacijos paaiškinimus, Vidaus reikalų ministerija spręs dėl tolimesnių veiksmų. „Jei paaiškės, kad bilietų platinimo tvarkos skaidrumas nebuvo pakankamai užtikrintas, bus imtasi griežtų priemonių siekiant
užkirsti galimybes platinti bilietus juodojoje rinkoje. Galiu patikinti: spekuliantams užsidirbti iš Europos vyrų krepšinio čempionato tikrai nepavyks“, – teigia vidaus reikalų ministras.

Apie susidariusią situaciją dėl bilietų į Europos vyrų krepšinio čempionato varžybas platinimo vidaus reikalų ministras turėtų būti informuotas artimiausiu metu. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek