Ramūnas Šiškauskas žaidė rezultatyviausiai, tačiau Jono Kazlausko treniruojama CSKA vėl pralaimėjo

Ramūno Šiškausko rezultatyvumas CSKA ekipos neišgelbėjo
cskabasket.com nuotr. / Ramūno Šiškausko rezultatyvumas CSKA ekipos neišgelbėjo
0

Antrąją nesėkmę iš eilės Rusijos krepšinio pirmenybių rungtynėse patyrė Jono Kazlausko treniruojama Maskvos CSKA (13 pergalių ir 8 pralaimėjimai) ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, svečiuose 89:94 (18:18, 17:23, 24:14, 19:23, 11:16) po pratęsimo nusileidusi Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (8 ir 13) krepšininkams.

Sausį vykusį poros susitikimą net 95:60 laimėjo maskviečiai.

28 minutes žaidęs R.Šiškauskas įmetė 17 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 7/8 baudos metimai), sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 3 sykius pažeidė taisykles ir buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Pralaimėjusiems Matjazas Smodišas įmetė 16 taškų, Aleksejus Švedas – 12, Sani Bečirovičius – 11, Viktoras Chriapa – 9 taškus.

Nugalėtojams Nemanja Protičius surinko 20 taškų, Artiomas Jakovlevas – 19, Olegas Baranovas – 12, Aleksandras Pustahvaras – 11, Andrejus Ivanovas pridėjo 10 taškų.

Čempionų titulą ginantis CSKA klubas Rusijos čempionate užima ketvirtą vietą, o „Nižnij Novgorod“ – septintą.