2014 10 11

„Rasai“ pirmąją pergalę NKL čempionate iškovojo prieš „Delikatesą“

Po penkiolikos metų į antrąjį Lietuvos krepšinio divizioną grįžusiai Raseinių komandai pirmą pergalę iškovoti pavyko trečiajame 2014-2015 metų sezono ture. Savų žiūrovų akivaizdoje „Rasai“ po atkaklios kovos 68:65 įveikė Joniškio „Delikatesą“.
„Rasai“
„Rasai“ / Vytaliaus Judicko nuotr.

32 minutes „Karpynės“ sporto arenoje kova vyko taškas į tašką, pirmaujanti komanda keitėsi keturis kartus, o lygų rezultatą švieslentė rodė šešis kartus. Tuomet po tritaškį į svečių krepšį smeigė Giedrius Kurtinaitis ir Justas Petkevičius, pastarasis pridėjo du tikslius baudų metimus ir raseiniškiai nutolo 58:52.

Kai jau atrodė, kad viskas šiose rungtynėse aišku, „Delikateso“ vyrai manė kitaip. Į sėkmingą šeimininkų atkarpą Roberto Stankevičiaus auklėtiniai atsakė trimis tolimais metimais ir 38 minutę priartėjo iki 66:65. Per likusį laiką komandoms taikliai atakuoti krepšį nesisekė ir J. Petkevičius baudų metimais įtvirtino pirmąją „Rasų“ pergalę NKL čempionate – 68:65.

Rezultatyviausiai „Rasų“ komandoje žaidė Giedrius Kurtinaitis – 16 taškų. Po 13 taškų pelnė Valdemaras Savostjanovas ir Karolis Guščikas (9 atk. k., 3 bl.), 11 taškų pridėjo Justas Petkevičius.

„Delikateso“ gretose išsiskyrė po 13 taškų įmetė Paulius Klemas ir Benas Bagdonavičius. 11 taškų į savo sąskaitą įsirašė Žilvinas Petraitis, 9 – Mantas Pukinskas.