2010 12 31

Renaldas Seibutis sužaidė dar vienas puikias rungtynes, bet jo ekipa pralaimėjo

Šeštąją nesėkmę Turkijos vyrų krepšinio pirmenybių dvyliktojo turo rungtynėse patyrė aštuntą vietą užimantis dviejų lietuvių lygos debiutantas Edirnės „Olin“ klubas, svečiuose 72:74 (16:18, 21:20, 19:24, 16:12) nusileidęs šeštojoje pozicijoje esančiai Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (7 pergalės ir 5 pralaimėjimai) ekipai.
R.Seibutis pelnė 10 taškų
R.Seibutis pelnė 16 taškų / „Scanpix“ nuotr.

Renaldas Seibutis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 16 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko net 7 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir sykį prasižengė. Per 38 minutes (38:22) jis pataikė 6 dvitaškius iš 9, realizavo visus 4 baudų metimus, tačiau visu 4 jo tritaškiai skriejo pro šalį.

Rezultatyviau už planetos pirmenybių bronzos medalininką svečių komandoje žaidė Fikretas Akinas (20 tšk.) ir Sethas Doliboa (17 tšk.).

Vos 4 minutes (4:05) aikštelėje praleidusio Vido Ginevičiaus sąskaitoje 1 (baudos 1/2) taškas, rezultatyvus perdavimas bei pražanga.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Davidas Holstonas (19 tšk.), Andre Smithas (16 tšk.) ir Birkanas Batukas (14 taškų).

Šešiolikos komandų turnyre pirmauja po dešimt pergalių iškovoję Stambulo „Galatasaray Cafe Crown“ bei čempiono titulą ginantis Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubas su Darjušu Lavrinovičiumi.
Tomo Nagio Izmiro „Bornova“ (5 pergalės ir 7 pralaimėjimai) ekipa – dešimta.