Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos taurė: Puikus Donato Motiejūno pasirodymas ir Rimo Kurtinaičio auklėtinių pergalė (visi rezultatai)

D.Motiejūnas buvo antras pagal rezultatyvumą
„Scanpix“ nuotr. / D.Motiejūnas buvo rezultatyviausias savo ekipos gretose.
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktą pergalę iš eilės Europos taurės krepšinio turnyre iškovojo Donato Motiejūno Trevizo „Benetton“ klubas.

Jau anksčiau vietą antrajame varžybų etape – „Last 16“ turnyre – užsitikrinę antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne krepšinio turnyro F grupės lyderiai „Benetton“ krepšininkai antradienį svečiuose 84:79 (20:22, 24:21, 15:18, 25:18) Roano „Chorale“ (Prancūzija) klubą, kuriam tai buvo penkta nesėkmė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė D.Motiejūnas: pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei po tris kartus suklydo ir prasižengė. Per 31 minutę (31:02) jis pataikė 7 dvitaškius iš 12 bei visus 3 baudų metimus.

Kitose grupės rungtynėse trečią pergalę iškovojo ir antroje vietoje įsitvirtino Salonikų PAOK (Graikija) klubas, kuris namuose 77:72 įveikė Madrido „Asefa Estudiantes“ (Ispanija) komandą.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)
 
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Trevizo „Benetton“ (Italija)550377:345
2.Salonikų PAOK (Graikija) 532380:361
3.Madrido „Asefa Estudiantes“ (Ispanija)   523396:402
4.Roano „Chorale“ (Prancūzija) 505363:408
    

Kitų antradienį vykusių Europos taurės vyrų krepšinio turnyro penktojo turo rungtynių rezultatai ir grupių turnyrų lentelės

A grupė

Kazanės „Unics“ – Oldenburgo „EWE Baskets“            88:64
Mindaugas Lukauskis 6 tšk.
Le Mano „Sathe Basket“ – Bandirmos „Banvit BK“        67:59

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)
 
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Kazanės „Unics“ (Rusija)                          541418:320
2.Le Mano „Sathe Basket“ (Prancūzija)              532353:358
3.Bandirmos „Banvit BK“ (Turkija)                 53343:385
4.Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija)            514364:415
    

B grupė

„BG Goettingen“ – Vilerbano „Asvel“                         76:78
Vršaco „Hemofarm“ – Stambulo „Bešiktaš“         101:100

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)
 
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Getingeno „BG Goettingen“ (Vokietija)        531311:282
2.Vršaco „Hemofarm“ (Serbija)                     532416:431
3.Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija)                 523413:426
4.Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija)                   513356:357
     

D grupė:

Galilio „Hapoel“ – Zagrebo „Cedevita“                          73:84
Mariupolio „Azovmaš“ – Salonikų „Aris BSA 2003“     77:82

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)
 
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1. Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija)           5 4 1 423:392
2. Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija)                 5 3 2 396:395
3. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina)                 5 2 3 408:416
4. Galilio „Hapoel“ (Izraelis)                 5 422:446
     

E grupė

Stambulo „Galatasaray“ – Groningeno „GasTerra Flames“         86:58
Atėnų „Panellinios“ – Kantu „Bennet“                                                59:54
Arminas Urbutis 0 tšk.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)              541369:299
2.Kantu „Bennet“ (Italija)                     523338:326
3.Atėnų „Panellinios“ (Graikija)                 532303:318
4.Groningeno „GasTerra Flames“ (Olandija)   514308:375
     

G grupė

Sevilijos „Cajasol“ – Nymburko ČEZ                 68:89
Mindaugas Katelynas    2 tšk.
Rygos VEF – Jeruzalės „Hapoel“                        74:71

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)   532396:379
2.Nymburko ČEZ (Čekija)         532406:394
3.Sevilijos „Cajasol“ (Ispanija)        523410:408
4.Rygos VEF (Latvija)                523393:424
     

H grupė

Kazertos „Pepsi“  – Samaros „Krasnyje krylja“    94:67
Berlyno „Alba“ – Vloclaveko „Anwil“                        92:73

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Berlyno „Alba“ (Vokietija)                550424:346
2.Samaros „Krasnyje krylja“ (Rusija)         523410:430
3.Kazertos „Pepsi“ (Italija)               532401:382
4.Vloclaveko „Anwil“ (Lenkija)               505389:466
     

 

į kitą varžybų etapą pateko po dvi geriausias grupių komandas. 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 24sek