2011 04 21

Šarūnas Jasikevičius ir Darjušas Lavrinovičius šventė sunkią ir svarbią pergalę

Dvidešimt ketvirtą pergalę Turkijos vyrų krepšinio pirmenybėse iškovojo šešiolikos komandų turnyro lyderis bei čempiono titulą ginantis Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubas su Darjušu Lavrinovičiumi bei Šarūnu Jasikevičiumi.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį namuose šalies čempionai „Fenerbahce Ulker“ krepšininkai 83:80 (20:15, 27:27, 16:20, 20:18) įveikė antrojoje vietoje esančią Stambulo „Galatasaray Cafe Crown“ (21 pergalė ir 6 pralaimėjimai) ekipą.

D.Lavrinovičius nugalėtojams pelnė 10 taškų, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, dusyk suklydo bei prasižengė 4 kartus. Per 17 su puse minutės (17:30) jis pataikė 1 tritaškį iš 2, 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Š.Jasikevičiaus indėlis į pergalę – 3 taškai, atkovotas kamuolys ir rezultatyvus perdavimas. Per nepilnas 9 minutes (8:43) įžaidėjas pataikė vieną tritaškį, prametė abu dvitaškius bei po du kartus suklydo ir prasižengė.

Po 17 taškų prie pergalės prisidėjo Roko Leni Ukičius ir Marko Tomas, 15 – Omeras Onanas, 14 – Oguzas Savašas.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Radoslavas Rančikas (20 tšk.), Lukša Andričius (19 tšk.) bei Evrenas Bukeras (10 tšk.).

Septintąją vietą pirmenybėse užimanti lygos debiutantė Renaldo Seibučio ir Vido Ginevičiaus Edirnės „Olin“ (16/11) komanda savo aikštelėje 71:85 (18:16, 16:22, 17:21, 20:26) nusileido šeštojoje pozicijoje esantiems Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (18/9) krepšininkams.

Rezultatyviausiai šeimininkų ekipoje žaidęs R.Seibutis pelnė 23 taškus, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir dusyk prasižengė. Per 38 minutes (37:57) jis pataikė 1 tritaškį iš 3, 7 dvitaškius iš 12 bei realizavo visus 6 baudų metimus.

V.Ginevičiaus sąskaitoje – 6 taškai, 1 atkovotas ir 2 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir pražanga. Per 17 su puse minutės (17:34) jis realizavo visus 6 baudų metimus.