2011 09 28

Sezonui besiruošiantys Maskvos CSKA krepšininkai iškovojo dar vieną trofėjų

Dar vienu trofėjumi savo kolekciją papildė lietuviškasis Maskvos CSKA krepšinio klubas, kuris draugiško RZD taurės turnyro finale trečiadienį 81:66 (26:19, 16:17, 20:21, 19:9) nugalėjo Krasnadoro „Lokomativ-Kuban“ krepšininkus.
Jonas Kazlauskas
Jono Kazlausko treniruojama Maskvos CSKA skina pergales. / cskabasket.com nuotr.

Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams per 20 minučių pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jo komandos draugas Darjušas Lavrinovičius surinko 5 tašus (2/5 dvit., 0/1 trit., 1/4 baud.), atkovojo, perėmė ir prarado po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

CSKA: Nenadas Krstičius 19 (7 atk.kam.), Aleksejus Švedas 13, Andrejus Voronsevičius 12, Jamontas Gordonas 9, Ramūnas Šiškauskas 8, Milošas Teodosičius (7 rez.perdav.) 7.

„Lokomativ-Kuban“: Primožas Brežecas 14, K.C.Riversas ir Nikolajus Padiusas po 11, Ali Traore 8.

Priminsime, jog dar sekmadienį lietuvio Jono Kazlausko treniruojama CSKA laimėjo kitą sezono pasiruošimui skirtą turnyrą – Aleksandro Gomelskio taurę.

Donatas Motiejūnas vedė „Asseco Prokom“ į pergalę

RZD taurės turnyre trečiąją vietą iškovojo Gdynės „Asseco Prokom“ su treneriu Tomu Pačėsu ir Donatu Motiejūnu. Lenkijos čempionai trečiadienį 75:68 (21:20, 20:21, 15:15, 19:12) palaužė „Astanos“ krepšininkus.

D.Motiejūnas nugalėtojų gretose  buvo vienas naudingiausių – aukštaūgis pelnė 13 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

„Asseco Prokom“: Alonzo Gee 14, Donatas Motiejūnas 13, Przemyslawas Zamojskis 11, Devinas Brownas 11, Adamas Lapeta 8.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas