2010 11 19

„Šiauliai“ netikėtai pralaimėjo Panevėžyje

Antrąjį pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje patyrė „Šiaulių“ ekipa ir turnyrinėje lentelėje smuktelėjo į šeštąją poziciją. Penktadienį Šiaulių krepšininkai išvykoje 84:90 nusileido Panevėžio „Techasui“. Panevėžiečiai su keturiomis pergalėmis žengia ketvirti.
LKL logotipas

Rungtynes pradėjo svečių taiklus tolimas metimas. Tačiau panevėžiečiai spurtavo ir įpusėjus kėliniui turėjo 11 taškų persvarą (17:6). Vaizdas aikštelėje ir toliau nesikeitė. "Techasas" demonstravo sėkmingą žaidimą ir kėlinio pabaigoje turėjo susikrovęs 7 taškų persvarą (24:17).

Kiek vėliau  "Šiauliams" pavyko prisivyti "Techasą" (22:25). Tačiau Tomo Černeckio tolimas metimas privertė žiūrovus pakilti iš savo vietų. Įpusėjus ketvirčiui šeimininkai pirmavo 9 taškų skirtumu, o iki  didžiosios petraukos išsaugojo atotrūkį. Komandos ilsėtis išėjo "Techasui" pirmaujant 8 taškais.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem taikliais Tomo Rinkevičiaus baudos metimais. Gan ramų žaidimo stilių išlaikė abi komandos. "Šiaulių" komanda buvo vienu metu prisivijusi Panevėžio komandą, tačiau šeimininkai nesiruošė nusileisti. Vaidotas Volkus tolimu metimu bei perimtu kamuoliu padėjo komandai įgyti 10 taškų persvarą. Kėlinį užbaigė Šarūnas Kulevičius dėjimu iš viršaus 66:54.

Ketvirtajame kėlinyje vyko atkaklesnė kova. Likus 6 minutėms svečiai iš Šiaulių buvo sumažinę "Techaso" persvarą iki 4 taškų (71:67). Rungtynėse abi komandos kibiai gynėsi, o tokios gynybos rezultatus pirmausiai pajautė  "Šiaulių" krepšininkai: Mindaugas Žukauskas bei Edgaras Stanionis, buvo priversti sėstis ant atsarginių žaidėjų suolelio savo sąskaitoje turėdami po 5 pražangas. Rungtynių pabaigoje svečiams pavyko sugrąžinti intrigą, tačiau nepavyko rungtynių užbaigti pergalingai.

„Techasas“: E.Ežerskis 19 tšk., M.Valukonis 15 tšk., Š.Kulevičius 13 tšk.

„Šiauliai“: V.Šarakauskas 19 tšk., Ž.Janavičius 15 tšk., E.Ruzgas 13 tšk.