„Šiauliai“ vos išvengė netikėto pralaimėjimo Vilniuje

Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka
0

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus „Sakalų“ (1 ir 4) klubas namuose 72:75 (19:20, 21:14, 17:18, 15:23) po dramatiškos kovos nusileido Šiaulių „Šiaulių“ (4 ir 0) krepšininkams.

Iniciatyvą antrajame kėlinyje perėmę „Sakalai“ kontroliavo padėtį ir įpusėjus ketvirtajam ketvirčiui turėjo 8 taškų pranašumą – 68:60. Visgi tuomet šeimininkai prametė penkis baudos metimus iš eilės, dvi atakas užbaigė klaidomis, o tuo pasinaudoję šiauliečiai, likus pusantros minutės, išlygino rezultatą – 69:69.

Netrukus D. Gvezdauskas pataikė dvitaškį ir „Šiauliai“ jau buvo priekyje – 71:69. A. Butkevičius baudos metimais atstatė pusiausvyrą, o R. Broadasas atsakė greitu dvitaškiu, palikdamas vilniečiams 16 sekundžių – 73:71.

Likus 5 sekundėms L. Samėnas išprovokavo pražangą, tačiau pirmąją baudą prametė, o antrąją norėdamas tyčia pramesti ją pataikė. Čia pat A. Šikšnius buvo tikslus nuo baudų metimų linijos (75:72), o kamuolį per visą aikštę persivaręs L. Samėnas nemetė į krepšį iš tritaškio, o verždamasis link krepšinio sužingsniavo.

Šiauliams Rashaunas Broadusas pelnė 28 taškus, Vytautas Šarakauskas – 14 (8 atk. kam.), Valdas Vasylius – 9, Darius Gvezdauskas – 8 taškus.

„Sakalams“ 13 taškų įmetė Paulius Joneliūnas, 12 – Laurynas Samėnas, 10 – Arnas Butkevičius (10 atk. kam.), 9 pridėjo Evaldas Baniulis.