2010 02 11

Songailos ekipa parklupdė „Celtics“ krepšininkus (nuotraukos, video)

Antrą pralaimėjimą iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Bostono „Celtics“ krepšininkai. Jie išvykoje 85:93 (27:29, 28:14, 12:29, 18:21) turėjo pripažinti Naujojo Orleano „Hornets“ ekipos pranašumą.
„Hornets“ pergalė
„Hornets“ džiaugiasi pergale. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antrą kėlinį laimėję dvigubu skirtumu Bostono krepšininkai prieš ilgąją pertrauką buvo įgiję dviženklį pranašumą – 55:43, bet po pertraukos atkuto ir aikštės šeimininkai.

Saugų 12 taškų pranašumą „Celtics“ turėjo ir 29-ą rungtynių minutę (62:50), tačiau tuomet „Hornets“ surengė spurtą 22:3 ir po taiklaus Predrago Stojakovičius dvitaškio šeimininkų atotrūkis šoktelėjo iki 7 taškų (72:65).

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę Tony Allenas dėjimu buvo priartinęs „Celtics“ ekipą iki 4 taškų (83:87), bet keturis baudų metimus iš eilės realizavo šeimininkai  ir įtvirtino savo pergalę.

Darius Songaila nugalėtojams per 27 minutes pelnė 12 taškų (6/10 dvitaškių), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Hornets“: Dardenas Collisonas 25 (9 rez. perd., 10 kld.), Predragas Stojakovičius 20, Morisas Petersonas 16 (10 atk. kam.), Davidas Westas 15, Darius Songaila 12.

„Celtics“: Paulas Pierce‘as 15, Marquisas Danielsas 14, Rasheedas Wallace‘as 13, Tony Allenas 13, Glenas Davisas 9.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas